Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt megoldani? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megoldani? :S

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába írjam a kérdést, de remélem azért válaszoltok...

Szóval lenne egy gondom.Azt hiszem, sőt, biztos hogy tetű van a hajában :S Nem koszos meg semmi, de valahogy mégis.Ezt sikeresen énis elkaptam , de már lekezeltük.Szólni nem nagyon akarok neki,mert az számára sem lenne elég kellemes, viszont én sem akarom mégegyszer elkapni :S Próbáljam valahogy az összebújásokat kikerülni, vagy mit tegyek ? Segítsetek!


2010. júl. 17. 12:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
És esetleg hogyan tudnám egy kicsit viccesen közölni vele ? Mert én sem vagyok az a túlzottan komoly típus,(majdnem)mindenen nevetek és mosolygok, és nekem nem menne így ha végigmondanám...az pedig ha elnevetem magam, csak úgy érezné, hogy őt nevetem ki.Úgy szeretném elmondani, hogy később is csak nevetni tudjunk rajta,és ne kínos élmény legyen :/
2010. júl. 19. 18:45
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha meggyanúsít, még mindig közölheted, hogy tőle kaptad el. Különben is gyorsan terjednek, nem? Senkire sem lehet rábizonyítani, hogy ő fertőzött meg másokat.
2010. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

18:45

Nos, ez egy olyan dolog, ami az elmondás pillanatában kínos lesz, de később nevetni fogtok rajta... :)

Elmondási kísérletnek javaslom, amikor ott van nálad, vagy te nálad, vagy stb, akkor nézz a hajára, és vedd észre a dolgokat... :) Aztán szólj neki,h menyjen el dokihoz! :) Vagy szólj a szüleinek, h ezt vhogy próbálják meg... és akkor nem is rád fog terelődni a dolog, hanem az lesz, h "jajj az ősök mit vettek észre..." :)

2010. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

minusz bé plusz minusz gyök alatt bé négyzet minusz négy áá céé per kettő áá


Vagy


céé négyzet egyenlő á négyzet meg bé négyzet bőől kettő áá béé koszinusz gamma


Vmelyik biztos jó lesz...

Ha nem, akkor marad a perverz kombinatorika...

2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!