Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lesz ez így? (lent)

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam szerelmes!Szerintetek meddig lesz ez így?Mit tanácsoltok?Milyen érzés az?
2010. júl. 16. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
utolsó...pont ezt akartam írni basszus...:D
2010. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én voltam már szerelmes egy párszor, de nagyon szar érzés. Közben jó, de kib*szott nagyot üt, ha nincs viszonozva. Aztán persze elmúlik, de jobb bele sem kezdeni. Maximum akkor, ha biztos vagy a dolgodban, amire nincs sok esély, szóval inkább ne!
2010. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nehogy a negatív pesszimista vélemények irányába dőlj!!! olyanokat kérdezz akik több éve vannak komoly kapcsolatba és boldogok. az igazsághoz tartozik az is hogy mivel ritkák a tisztán jo emberek így kicsit nehezebb a párválasztás és amíg a célszemélyt el nem éred ha nem figyelsz csalodni is fogsz!

olyan érzés mint mikor kibújsz a bőrödből és sza.sz a világra! azt sem árt tudnod hogy a szerelem érzés mindig változik,hullámzik! a lényeg az a szeretet ami ezzel 1ütt összetart titeket majd.rem érthető voltam nagyjából. kitartás!!! 25/F

2010. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!