Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőm névnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőm névnapjára?

Figyelt kérdés

1 hónapja járok a barátnőmmel és most lesz majd a névnapja.

Én valami édességre gondoltam, mert nagyon szereti a csokit de szerintem a bonbon+virág annyira tróger.

Nem akarok semmi nagy dolgot venni. Kedves, szerény csaj, szerintem már annak is örül, hogy nem felejtem el, hogy névnapja lesz. :)

16 éves.

Ti mit ajánlotok mit vegyek?

19/F


(Hülye kommenteket kerüljük, mert nem igazán vicces egy olyan komment, hogy vegyek neki vibrátort meg hasonlók, unalmas már, hogy valaki mindig beírja valahova.)


2010. júl. 16. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

bögre,karkötő,plüss,szivecskés kulcstartó, nyaklánc, bonbon, virág, illatos v szivecskés gyertya, hamutál ha cigizik bár gondolom még nem:D de én ennek is örülnék:D vagy valami vicces ksi figurának de ha 1hónapja jártok akkor perverz még ne legyen:D

Remélem hasznos volt a válaszom:)

17L

2010. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

eszembe jutott még valami:esetleg egy válogatás cd? vagy ha "lányos" filmeket néznétek az ágyban kettesben egy üres lakásban?:D Mi kb minden hónapfordulónál elátszuk ezt 2éve:D

2010. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes választ.

Szerintem akkor plüss lesz, mert pont van a közelben egy bolt ahol több 100 plüss közül lehet választani és 1-2 ezer Ft-ért lehet venni valami egyszerűbbet. Plusz veszek mellé egy tábla csokit. Ez akkor egész normális ajándék és nem is kerül sokba.

2010. júl. 16. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazán nem kötözködni akarok, de szerintem a plüss személytelen egy kicsit. Nem tudsz valamit írni a lányról? Miket szeret csinálni, hogy öltözik, hobbi, bármi.
2010. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Plüss személytelen? De hát szeretik a lányok, olyan aranyos. :)

Hobbi? Szeret kirándulni, túrázni.

Öltözködés? Átlagos, úgy mint a többi tini. Általában farmer+top de néha szoknya. Nem ribancos és nem fiús csaj.

Nem iszik, nem cigizik. Szeret sokat sétálni kettesben.

Én már gondoltam parfümre is de nem tudom, hogy milyen árban mennek és 1-2k-nál többet nem tudok rászánni, meg szerintem nem az érték a fontos, hanem a szándék.

2010. júl. 16. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem muszáj tárgynak lennie:)

Vidd el moziba vagy egy hangulatos étterembe. A közös élmény gazdagít:)

N/17

2010. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hangulatos étterem. xd

A szándék meglenne csak én még diák vagyok, főiskolás és eléggé kevés pénzből gazdálkodok.

Egy étterembe ha elmennénk az szerintem simán lenne 5 ezer fölött. Ha nyáron is járna az ösztöndíj akkor nem lenne gondom. :D

2010. júl. 16. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Főzz neki ;) Ha egyedül nem megy, kérj meg vkit h segítsen. Gyertya, esetleg bor :) Aztán vmi jó film. Én ennek örülnék a legjobban.
2010. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!