Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 3 éve vagyok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 3 éve vagyok együtt a barátommal. Megromlott a kapcsolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat,nagyon kötödök hozzá,ő volt az első.Kb. egy éve megváltoztt minden.Már nem "szeret" nem ölel át,nem bújik hozzám.Ha együtt vagyunk olyan feje van ,hogy "Már megint itt vagy?"Muszáj együtt lennünk?" És ez nagyon elszomorít.Velem nem nevet egy jót,nem nevetett meg mint régen,nem mondja el a gondjait,ha kérdem akkor se nagyon csak felszinesen.De ha haverokkal elmegyünk "bandázgatni"akkor mintha kicserélték volna,állatkodik velük jókat nevet...és az zavar,hogy velem nem.Pedig vicces lány vagyok,nevetnek a poénjaimon mások (fiúk,lányok)Ő pedig csak tesz egy mosolyt a fejére és az rögtön le is olvad.Jó persze 3 év hosszú idő,de nem így kellene hogy legyen.Szex terén pedig jó ha egyszer van egy héten,és az sem olyan jó...Nem esik jól nekem....biztosan azért mert ő nem ad nekem érzelmileg semmit.A bökkenő pedig az,hogy én megtettem mindent hogy jobb legyen,probáltam bele vinni egy kis színt az egészbe....de semmi.Nem vagyok igénytelen,nem vagyok gáz csaj,odafigyelek a külsőmre,változatos vagyok....szóval nem "laposoodtam" el...Én 19 éves vagyok, ő 24
2008. nov. 17. 06:05
 1/6 anonim válasza:
100%
Figyelj szerintem ülj le velle,és mind ezt amit ide leírtál meséld el neki is!Kérdezd meg tőle, hogy mért bánik veled máshogy,mért változtak meg az érzései te irántad?!Mert esetleg tehetél valami olyat amiről azt gondoltad, hogy ő nem tudja meg (de megtudta)és azért nem érez már ugy irántad!Ha viszont nem tud magyarázatot adni rá,hogy mért ilyen akor,már téjleg nem érez szerelmet irántad,vagy esetleg nem olyan mértégbe mint az elején.De azt javaslom, hogy mindenkép beszéld meg vele mongy el neki mindent,és ha ugy alakul a dolog mond meg neki,hogy probáljátok ujbol,tiszta lapal.Menyetek el együtt valamere(de csak 2en)vagy épp moziba ..!Sok sikert!
2008. nov. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi...az a helyzet,hogy miliószór átrágtam már vele ezt.És nem tud magyarázatot adni.Azt mondja nem tudja miért...Ez normális?
2008. nov. 17. 07:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális, és ha te már milliószor átrágtad vele, akkor szerintem nincs más hátra mint előre, szakíts vele. Meglátod, hogy hogyan reagál majd, elképzelhető, hogy épp erre vár, hogy neki ne legyen lelkifurdalása. Ha viszont ellenkezik, látszik, hogy teper érted majd utána, akkor meg egyszerűen ő ilyen. Vagy elfogadod, vagy dobbantasz. Bár szerintem inkább utóbbi, mert látszik a kommentjeidből, hogy ez így neked nem gyerebe.
2008. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nincsmit!Szivesen segitek ha tudok:)Szerintem se normális dolog!Ha nem tudd magyarázatot adni én ugy gondolom(sajnálom),hogy ő már nem szeret.(Vagy legalábis nem ugy mint az elején)És mivel több mint 3 éve jártok vonzodik hozád,és már már nem tudná másal elképzelni az életét.Megszokta veled meggszokot téged!És sztem nem akar megbántani,de nem tudd emiat elhagyni.Mgyarázatot meg végkép nem tudd adni mert sztem nem tudja egyszerüen mit tegyen,hogy neki is jó legyen de legfőképp ,hogy NE BÁNTSON MEG TÉGED!Szia
2008. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted még ne add fel! Kedves vagy és mindent megadsz neki. Mi lenne, ha most kicsit elutasító és titokzatos lennél?:) Valahogy éreznie kell, hogy könnyen elveszíthet egy ilyen nagyszerű lányt. Ha ez sem használ, akkor lehet, hogy tényleg jobb lenne véget vetni ennek:S
2008. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Srapnel ***** válasza:
Szerintem meg normális, csak épp nem kellemes. Mióta ember él a Földön és kapcsolatba lép egyik a másikával, van ilyen, sok milliószámra előfordul. Egyszerűen megunt Téged és normális esetben ez így nyilvánul meg. Megszokásból, vagy esetleg szeretetből még Veled van, de már nem szerelemből. A kapcsolatotok el van laposodva számára. Azt is mondhatnám, hogy gyakorlatilag ennek már vége, csak idő kérdése. Fiatal vagy, neked is megy tovább az élet, nem biztos, hogy te is emellett a fiú mellett akarsz/akarnál/akartál volna megöregedni. Mindkettőtöknek tovább kell menni. Ez van, még ha le is pontoztok.
2008. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!