Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az előző barátom óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző barátom óta nem tudok megbízni a pasikban?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő nekem a második pasim. AZ elsővel 1 hónapig voltunk együtt. Az előző (első) barátomban megbíztam, megcsalt, szakított velem. Ugyanolyan előérzetem van most, mint ami akkor volt mikor megcsalt az előző barátom.:S Félek, hogy valami ilyesmi lehet, pedig szeret a barátom - tudom.:( És én is szeretem őt, eddig megbíztam benne teljes mértékben, de most megint jött ez az előérzet, és elkezdtem félni... hogy mivan, ha ő is ....:O Hogy tudnék rájönni, hogy mennyire megbízható? Nem csal meg? Bízhatok benne?

17/L


2010. júl. 16. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
próbálj meg bízni benne, de azért készülj fel a koppanásra is, hátha. ja és tudasd vele, hogy ha megtudod, hogy megcsal, kis rózsaszín műanyag kanállal fogod kibelezni és a p*csét lenyomni a torkán
2010. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bízzak meg benne, de készüljek ffel a koppanásra?:S Azt hjogy csináljam?:S Nekem ez nem megy... vagy meggbízok benne, vagy nem. Egyelőre nem megy.
2010. júl. 16. 00:08
 3/8 anonim ***** válasza:

ne lássa, hogy kételkedsz benne, csak egyszer tudasd vele, mi vár rá, ha...

ja és azért magadban készülj fel

2010. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alvin és A Mókusok - Bizalom


Élj mindig a mában. Ez egy másik pasi, aki rendes aranyos, meg kell becsülni. Ne fenyegesd, ne féltékenykedj. Csak olyan "hogy telt a napod?" jelleggel érdeklődj.. :)

2010. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ideje elszakadnod az előzőtől, nem?

Ez egy másik. NEM olyan, mint az előző.

2010. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, és eddig nemis volt semmi baj, csak hirtelen olyan megérzés tört rám, mint ami az előző barátomnál mikor elkezdtem "gyanakodni" hogy van vmi másik csaj is...
2010. júl. 16. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem volt egy pár kapcsim,és mindig megcsaltak.most is van egy,3 éve vagyunk együtt.az elején nagyon féltem,h ő is megfog csalni,pestre járt dolgozni,tőlem 160-170 km-re.

disco-ivászat volt,hajnalba rám telefonált és elmindta h kikkel volt,melyik haverjával,hol,mennyit ivott,meg ilyenek.és rettegtem.tudom h nem csalt meg,vagy legalábbis megpróbálom úgy nézni a dolgokat hogy ne érezzem a kínt,hogy megcsalt-e vagy sem.

bízok benne h hűséges.tudom h ő nem csalna meg,nem ugy ismerem.és ezt tartom szem előtt,nem azt h mi volt előtte és h ő is olyan rossz fiú-e.

próbáld meg te is.

tudod,ha engem átverne a pasim,hiába mondaná,hogy véletlen volt,meg részeg volt,vagy csak hirtelen fellángolás volt a másik.biztos hogy belebolondulnék a tudatba h most vége és megint megcsaltak,de szeretem stb,de akkor sem bocsátanák meg neki,ha térde állva csúszna előttem, és könyörögne.

Bízz a pasidban meg.csak azért érzed úgy h megcsal ,mert még nem tudtad kiheverni,elfelejteni az előző csalódást,és ez még egy darabig benned is fog maradni.remélem tényleg nincs okod,h ilyen gondolat tört rád,és kívánom légy boldog!!!:)

2010. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. júl. 16. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!