Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt választanátok? 16f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok? 16f

Figyelt kérdés

2 lány is tetszik, de nem tudok dönteni. Mindkettő az évfolyam társam, egy osztájba járnak és nagyon jó barátnők, ergo kizárt, h mindkettőjükkel járjak (nem egyszerre gondoltam:D) Tudom, nekem kell döntenem, de mások véleményére kiváncsi vagyok.



1.szőke hajú,barna szemű,csinos,közvetlen és nyílt,pl. bátran le mer szólítani egy srácot,mindenkivel jóban van,szeret a társaság középpontjában lenni, és általában keresi a figyelmet.Vicces, és elég komolytalan(nem rossz értelemben).Megértő, de nem mély érzésű(úgyértem, nem viseli meg annyira egy szakítás, gyakran váltogatja a barátait, és hamar eljut velük a csókig,majd még tovább).

Tanulmányi eredménye nem a legjobb, de egyáltalán nem buta.


2.barna hajú,barna szemű,szintén csinos, de félénkebb, visszahúzódóbb, csak azzal beszélget, akit jól ismer,de azzal igazán(úgyértem,minden érzését elmondja), nem az a "társaság középpontja tipus", de szűkebb baráti körben jófej.Pasik terén szerényebb,de nagyon mély érzésű.Nem dobálózik a "szeretlek" szóval, de akinek azt mondja, annak szívből mondja.(pl. egy szakításon akár egy évig nem tudja túl tenni magát.Nála mindig hosszú út vezet a csókig, és még hosszabb utána)Jó tanuló,okos, de nem stréber.Korához képest elég komoly,de jól el is lehet vele szórakozni.


Mindketten hasonló izlésűek, követik a divatot, csőgatya, vasalt haj,SZÍNES RUHÁK...NEM EMO!!!


2010. júl. 15. 23:49
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
*osztáLYba:$
2010. júl. 15. 23:50
 2/41 anonim ***** válasza:
83%
2. nyilván
2010. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
2., először, aztán ha mégse jön be akkor marad az 1.
2010. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Mint ha tárgyak között választanál...rózsaszín vagy lila retikül?

Nézz magadba, kérdezd meg tőled, hogy melyik tetszik jobban, melyiküket szeretnéd igazán. Ha nem jön össze, válaszd a harmadikat.

2010. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Seraph ***** válasza:
78%
Második.
2010. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%

Képet linkelj róluk! :D


2.

2010. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

mind2 szűz:D

a "tovább"-ot csak pldának írtamxD

am köszi(:

2010. júl. 16. 00:04
 8/41 A kérdező kommentje:

1.

[link]


2.

[link]


mindketten:

[link]


az 1. lány képén is látszik,h bolondos lány:D

a 2. lány pedig spanyol drukker:D

a 3. képen mindketten rajta vannak:D--->ez egy vicces kép:P

2010. júl. 16. 00:18
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
hasznosat a jóval: a szőke gyorsan túlteszi magát a dolgokon - sorrend: 1. aztán 2. te is jól jársz
2010. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
hát igen xDD
2010. júl. 16. 00:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!