Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik kelletni magukat a lányok mindenkinek?

Figyelt kérdés
Barátnőm eléggé szereti kellettni magát, úgyértem hogy lengén öltözk és élvezi ha mindenféle jöttment megnézi vagy bókól neki. Ez nagyon zavar és ha megemlítem neki megsértődik mert azthiszi hogy k*rvának gondolom. Emiatt sokat veszekszünk. Elvileg soha nem csalna meg és nagyon szeret, de akkor nemértem mért igényli ennyire hogy megbámulják és fűzzék a fejét....
2010. júl. 15. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
hm.. én azért csinalok ilyet, mert a barátom a földbedöngölte az önbizalmamat.. :((
2010. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek vagyunk mi lányok :) Egyszerűen jólesik. De tedd a szívedre a kezed neked nem esne jól ha mennél az utcán és pár csaj arról sugdolózna hogy milyen egy szexi pasi vagy? :D
2010. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már sportot űz belőle. Felveszi mindenki msn-re mert azthiszik hogy mivel tetszett neki a bókjuk meg ilyenek és hogy van esélyük nála. és még msn-en is húzza az agyukat
2010. júl. 15. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezért kezdem megutálni a lányokat...

Tudjátok alkalmazkodni kell az új világrend elveihez...

ÉS leszarják azokat, akik nem felel meg az igényeiknek...

2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez puszta ego, mint a férfiaknál a "méret". Mind két nem próbálja magát feltüntetni tökéletesnek, így alkalmasnak az életre, és ez puszta ego.
2010. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez nem női tulajdonság, emberi. Ezek szerint kicsi az önbizalma és így akar minden nap megerősítést a másik nemtől. Sok ilyen férfi is van. Tudni akarja, hogy mennyire vonzó, tud-e még csábítani úgy mint régen és nem mellesleg hízeleg az egojának. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, vagy elfogadod, vagy mindig balhék lesznek, de úgysem fog ezen változtatni, ő ilyen.
2010. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs önbizalmuk, és kell mások elismerése, mert saját erejéből nem ál meg a két lábán.
2010. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ezt csinálja, de az, hogy megemlíted neki (teljesen jogosan), és amiatt bevágja a morcit, és csap egy kellemes hisztit, nos az nekem már kicsapná a biztosítékot. Nem mondom azt hogy dobd, mert én is sokat veszekszek a barátnőmmel, és elég makacs teremtés, ennek ellenére szeretem. Bár ha ilyet csinálna, én elkezdenék vele már komolyabban elbeszélgetni. Ugye mindent a szemnek, de ő már cselekszik is.
2010. júl. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már msn-en is ez megy akkor mond meg neki hogy fejezze be mert az már tényleg túlzás. Vagy kérdezd meg tőle hogy akkor te is felvehetsz e csajokat és fűzheted e a fejüket. Ha azt mondja nem akkor ő is fejezee be ha meg hogy igen akkor fogalmam sincs. :D
2010. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!