Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak velem van így? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van így? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Még ősszel elmondta nekem a barátnőm,h tetszem egy srácnak(aki egyébként az ő pasijának az egyik legjobb barátja).

Akkor még más tetszett nekem, de néhány nap múlva rájöttem,h a srác,aki addig tetszett nekem, valójában csak kihasznált.Utána egy ideig nem foglalkoztam fiúkkal, de aztán kb. karácsonykor elkezdett tetszeni az a srác, akinek állítólag én is tetszettem. Félénk lány vagyok, ezért nem mertem lépni, de myvipen bejelöltem.Ezután kb. 1 hónappal felvett msn-re és sokat beszélgettünk. Februárban el is mentünk egy "duplarandira" (én,ő,bnőm,bnőm pasija), ami tök jól sikerült, majdnem össze is jöttünk, de aztán máshogy alakult.(lehet,h lényegtelen,de moziban voltunk, ami elég messze van innen, mert egy kis városban lakunk).Utána még beszélgettünk Msn-en 1-2 hónapig(úgy, mintha járnánk, de nem mondtuk ki).Aztán egyszer csak megszakított velem minden kapcsolatot.Msn-ről letörölt,letiltott, telefonon hívtam, de ki volt kapcsolva stb.

Szép lassan kezdtem beletörődni,h nem szeret már(bár nem értem még most sem,h mit ronthattam el), de mai napig nagyon szeretem a srácot.Senki nem tudja, de minden este rá gondolok, minden reggel ő jut eszembe elsőnek és minden nap eszembe jut,h milyen jó lenne,ha akkor, februárban össze jöttünk volna..

És ebben az a fura, h mindeközben a barátnőim havonta vagy 2 hetente cserélgetik a pasijukat és ki sem akadnak, mikor szakitanak.(A bnőim szakítanak a fiúkkal általában)


Bocsi,h ilyen hosszú lett, és bocsi a helyesírási hibákért is:$

És légyszi ne írjatok hülyeségeket, bár lehet,h ez elég hülye kérdés:$


13L


2010. júl. 15. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj de cukiiii!:)))) 13 évesek :]]
2010. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hahahahahahahahahahahahah
2010. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen édes a szerelem :)

17Csajszii

2010. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

áhh, tényleg fiatal vagyok még...de ezt komolyan nem értem:S

légyszi normálisan válaszoljatok(:

2010. júl. 15. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen elég szar érzés... Én is pont így vagyok eggyik csajjal hogy reggel este mindig csak rá gondolok... Ő meg picit hülye hogy nem vesz észre... 17/F
2010. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ja...a szerelem fáj:(

erre hamar rájöttem...


köszii(:

2010. júl. 15. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
kérd meg a barátnödet, h beszéljen a sráccal, vagy te magad is beszélhetsz vele.:) mondjuk a 13 éveseknél még ez megy...:) nem terveznek semmit hosszútávra...:DD
2010. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igen...

lehet az a baj,h én hosszútávra terveztem...mert pl bnőmék 3éve vannak együtt

2010. júl. 15. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!