Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak, szakitsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak, szakitsak vagy ne?

Figyelt kérdés
sziasztok.nemtudom most mivan..a barátommal igaz nem járunk olyan régóta másfél hónapja nagyon szeretem és tudom h öis mert mondogatja a baráti társaságban is és mondták h szeret.de most megcsalt.de én még nem mondtam neki h tudok róla csak célozgattam.kedden voltunk lent utoljára mert ittvan az unokatesója náluk és most vele van.és irt egy smst kedden miután hazament h télleg jobblesz ha csak csütörtökön talizunk mert sokat kell gondolkodnom rólunk...az sms után hivtam nem vette fel,irtam neki egy smst h mi ez az sms és h talizzunk beszéljünk,irjon vissza de nemirt,mais irtam egy smst neki h ma akkor talizzunk de nemirt azóta se hivtam de kivan kapcsolva.elvégre nekem kéne gondolkodnom a kapcsoltunkon és nem neki:S nemtudom mit csináljak ha bevalja h megcsalt megbocsássak neki?? vagy szakítsak??de egy esélyt megérdemel mindenki nem??nagyon fontos nekem ő volt az első és nemszeretném h végelegyen..lécci segítsetek köszi előre is..
2010. júl. 15. 18:15
 1/10 ?NÉV? ***** válasza:
szakíccs
2010. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te meg ne verd a farkadat füvesfütyi..
2010. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ennek a kapcsolatnak annyi... nem vetted még észre???
2010. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, gondolom, hogy most mit érzel, főleg ha ő az első.

Azt gondolod, hogy nélküle semmit sem ér az életet, hogy mindennek vége lesz ha már nem lesz veled...ééés tévedsz.

A szomorú valóság az, ha egyszer megcsalt kételyes a szerelme...és ha egyszer megtette, honnan fogod olyan biztosra tudni, hogy nem teszi meg még egyszer.

A szerelem nagy úr de a tartásod tartsd meg, és szakíts nem számít, hogy mit mond, és a részeg voltam azt sem tudtam mit csinálok verziónak se dőlj be.

Rengeteg srác mászkál az utcákon, aki képes hűséges maradni, és szeretni, miért maradnál egy ilyen fiú mellett? Csak gondolkozz el...

2010. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hallod a fenti csókának igaza van ha egyszer már a szomszéd lyukra játszott az nem épp a legjobb. De tereljük komolyra a szót ha megbocsájtasz neki akkor utána már nem lesz meg köztetek az a kapocs az az összetartás. Ha visszaveszed akkor elnézed neki ezt a malőrt és akkor azt hiheti hogy ez téged nem zavar. Szóval dobd ki és majd jön másik.

Ja és attol hogy az első ijen volt még lehet jobb a többi.

Csak pozitívan!

2010. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fenti csóka:D:D

Az alattam lévő csóka is mondd vmit:P :D

2010. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mond*
2010. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát lehet hogy ő fog szakítani veled, ha ennyire nem keres.. nyilván megfogta vmi abban a csajban, tudom mennyire rossz ezt olvasni mert én is így jártam, másfél hónapig voltunk együtt az első pasimmal és aztán dobott, de szerencsére nem harmadik fél miatt szóval kitartás, légy erős és inkább te szakíts vele!

18/L

2010. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azóta már irt smst 2x is elöször h bocsi h nemirtam strandon volt.meg h holnap talizunk és h reméli minden okés,a végére meg odairta h puszikkal(L) a másikba meg azt irta h nemjön mér fel snremert hulla nehari majd holnap tali puszillak álmodj szépeket=) na most nem tudom.akkor szerintem ö nem akar szakitani.amúgy köszi az eddigi komikat
2010. júl. 15. 23:27
 10/10 A kérdező kommentje:
puszillak*
2010. júl. 15. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!