Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt ez a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ez a lány velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel eléggé összemelegedtünk a suliban még anno, de a nyarat úgy kezdte, hogy ő elment nyaralni Pestre, én külföldre, így kb 1 hónapig csak néhány sms-t váltottunk, de utalt rá, hogy szeretne találkozni. Most, hogy hazajöttem írtam neki iwiwen, hogy találkozhatnánk, amit ő elolvasott, de nem törölt, de nem is válaszolt. Msnen teljesen elérhetetlen mindki számára, alig tud róla valaki, hogy mi van vele... Miért nem válaszol, hogy nem vagy valami? miért csinálja ezt???
2010. júl. 15. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja hát ennek 1000 és 1 oka lehet, felesleges itt tippelgetnünk. Hívd fel, kérdezd meg.
2010. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.


Amúgy meg lehet ő Samara és már csak egy heted van.

2010. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, nem ér rá, de tényleg hívd fel
2010. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nemtudom mit fogok csinálni. lehet elmegyek hozzá és kérdőre vonom, hogyha nem válaszol a hétvége folyamán sem...
2010. júl. 15. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lett közben valakije és gondolkodik mi értelmeset írjon neked vissza
2010. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy csak egyszerű hangulatváltozás...kérdezd meg tőle
2010. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!