Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátom úgy beszél velem mint a kutyával, meg egyáltalán nem tisztel.Én meguntam hétfőn ott hagytam, és hétfő óta állandóan engem hibáztat, hogy én hibám hogy nem vagyunk együtt stb. Hogy vegyem rá h gondolkozzon el magán, nekem nem jó nélküle, de így vele sem.
2010. júl. 15. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"romák" vagytok-e?
2010. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem tisztel,nem is szeret,ezt ugye tudod? Hagyd a francba! Lépj tovább! Lépj át rajta,ahogy egy hányáson az utcán!
2010. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Na ja. Hadd legyen neki igaza azt kész.Énis megjártam ezt egy nőnemű társammal,de 1-2 hete rájött,hogy vonzódik hozzám,persze már van barátnőm. Barátok vagyunk jelenleg és találkozgatunk,ő többet akar,de mondtam neki,hogy ez nem fog menni azok után amiket leműveltél velem.
2010. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hadd hibáztasson. Miért érdekel ennyire a véleménye?
2010. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán azért mert másfél éve járunk(tunk) ... talán mert szeretem, csak vmi miatt változott így meg az utóbbi időkben . Elég komoly volt a kapcsink.
2010. júl. 15. 12:55
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

örülök, hogy komoly volt a "kapcsitok".

de ennek semmi értelme ezek után. nem érdekled már őt, vége, fogd fel, ennyi. ha te rohansz utána, az szánalmas. majd később rá fogsz jönni. tapasztalat... :S

2010. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem meri beismerni, hogy hibázott, ezért ken rád mindent. Nem érdemes újrakezdened vele, mert a tisztelet kulcsfogalom egy kapcsolatban. Ahelyett, hogy szakítás után továbbra is téged vádolna, inkább egy szál rózsával kellene kimentenie magát, ha még szeretne tőled valamit. ;)

( Különben is- miért nem hagy békén egy olyan nőt, akit mindenben hibásnak talál? ) 17/N

2010. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, jó kérdés.

Am én is épp azt várnám tőle, hogy lejön és az első szava az, hogy bocsánat és ad egy rózsát, vagy ha nem is ad ajándékot, de leglább egy bocsánat kérés....

2010. júl. 16. 14:16
 9/9 anonim válasza:
Ez itt az 1010101. kérdés :D
2022. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!