Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből vetted észre, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vetted észre, hogy az a férfi/nő, akiért korábban rajongtál és szerelmes voltál belé, már nem jelent számodra sokat?

Figyelt kérdés
Épp most tette lapátra egy ismerősöm a férjét 28 év után. El sem tudtam vona róluk képzelni. Azt hittem, minden rendben van náluk.
2010. júl. 14. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ránéztem és jött a kérdés: ki is ez?

Rájöttem, hogy nem is ismerem annyira, már nem érdekel, olyan, mint egy ismeretlen ember...

2010. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok szenvedés csendben megy végig. Úgy, hogy közben még néha az sem veszi észre, aki szenved, ezért szólni sem tud. Amikor pedig ráébred, hogy baj van, olyan mélyek a sebek, hogy már nem lehet helyrehozni.


Egyébként erre én akkor döbbentem rá, amikor megtetszett más. Mivel nő vagyok, képtelen vagyok egyszerre több embert szeretni. Így hát, amikor megdobbant a szívem valaki mástól, akkor jöttem rá, hogy valamit lezártam akaratomon kívül. Egy éjszakát bőgtem végig előtte a párom miatt. Azt hittem, belehalok, hogy sose élem túl. Nekiálltam bosszúból társkeresőzni, de egy randira se mentem el, igazából semmi kedvem nem volt más pasihoz, soha többé. És néhány hét elteltével felhívott egy felületesen ismert srác...És egyszercsak észrevettem, hogy kezdődik minden elölről, mint amikor a páromba habarodtam bele, ugyanaz az őrület...És kiszálltam. 3 hónapnyi levelezés után elegem lett. Nem akartam újrakezdeni az életem. Megértettem, hogy a párom, aki nem csalt meg soha, és nem követett el ellenem semmi szokásos megbocsáthatatlan dolgot, hogy őt akarom szeretni. De már nem tudtam úgy nézni rá, olyan szerelemmel. Nem is sejtettem, hogy ő ezt érzi. Aztán lezártam azzal az új sráccal. Már nem is volt olyan szimpatikus. Nem volt köztünk még egy titkos telefonhívás se, pedig akart...és randira se mentem el soha. De kellett valami drasztikus lezárás ahhoz, hogy el tudjam felejteni. És ezután a semmiből újra visszatértek az érzések a mostani párom iránt. Csakhogy a mostani párom már nem szeret engem igazán és én ezt érzem, és rákérdeztem, és be is vallotta. De megdöbbenésemre az elhidegülésünk időpontjaként pontosan azt az időpontot jelölte meg, amikor én azzal a másik sráccal sokat leveleztem. Megérezte.

Minden titokban művelt dolog, akár egy titkos flört, akár más meztelen nők nézegetése a neten, odaáll titkos falként a két ember közé. Ha más férfi szavai vannak a füledben, vagy más nő(k) képét tápálod a szívedben, mikor a kedvesed fölé hajolsz, megérzi, és elveszíted.


28 év alatt annyi minden történhetett...

Egyetlen perc alatt is el lehet rontani.

2010. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!