Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok a 2 év kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 2 év kor különbség?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok van egy srác (16) szerinte sok a 2 év kor különbség, de szerintem annyi kell. nem tudom, hogy mit csináljak :S azt mondta szeret, nem tudom mennyire higgyek neki.. mert amikor feljön a téma mindig mondja hogy zavarja a 2 év.. egy haverom szerint csak le akar feküdni velem és nem akar velem járni, 1 éve ismerem.. nagyon megszeretem amikor vele vagyok akkor mindig kavarunk meg puszi minden.. egyszer már le is feküdtem vele.. nem bántam meg: ) de nem tudom mi legyen.. mit csináljak hogy megszeressen, vagy hogy ne érdekelje a korkülönbség? vagy inkább hagyjam az egészet? :S
2010. júl. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
én 15 vagyok a pasim 18 és egyáltalán nem sok
2010. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van.Megkapta amit akart.
2010. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok, a pasim 19... nem sok.

Szal a srác csak megfektetni akart, és megkapta amit akart, úgyhogy ezen felül már nem akar tőled sztem semmit.

2010. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még nem, de idővel majd más is kell neki :D
2010. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hátén 18vagyok és volt már 35 éves pasim is, ráadásul akkor még csak 17 voltam
2010. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!