Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szereztétek vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereztétek vissza az Ex-barátnőtöket? Ne hülyeségeket.

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy ex-bnöt nem nagyon lehet visszaszerezni,de ha mégis akkor nem kell próbálkoznod,mert ha vissza akar menni hozzád,úgyis jelét adja!! szerintem..17/L
2010. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=9lbb2Jvm0wo

ezzel

bár sok értelme nem volt...

2010. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
sehogy, én szakítás után is szerettem. lett egy másik kapcsolata egy negyedévre utánam, és egy jó másfél hónap múlva rájött hogy: senki se szerette úgy mint én. aztán egy fél éven belül újra összejöttünk, azóta is együtt vagyunk.
2010. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi 1 hónapja szaktottunk 1 évig voltunk eggyütt.Remélem nem lessz buta és visszasírja magát hozzám.Remélem:(
2010. júl. 14. 19:27
 5/9 anonim válasza:

ha rossz kapcsolata alakulna ki, akkor rá fog döbbenni hogy te voltál a legjobb. ha meg nem lesz kapcsolata akkor is lehet hogy magától rájön az előzőre.

de hajrá!

előző válaszoló voltam

2010. júl. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem lenne néhány tipp hogy éreztetném vele h fontos volt nekem?Telefon nélkül:)?Mert elég sokat csörgettük egymást,meg sms-ztünk.de nincs lé a kártyámon.Személyesen nem akar még találkozni.Azt mondta kell neki egy kis nyugalom.Azért szakított,mert nagyon féltékeny voltam:(de megbántam:(Tippek jöhetnek:)
2010. júl. 14. 20:50
 7/9 anonim válasza:

igaza van az első válaszolónak!

engem megevett a fene, mert nemtudtam mihez kezdjek, de azt ajánlom várj te is türelemmel!

(előző voltam)

2010. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már azt teszem.még mindig szeretem.Most jöttem rám,hogy az életét nem tudom megváltoztatni.nem is akarom.Ez volt az első komolyabb kapcsolatom.21/F
2010. júl. 28. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:

hát nem mindegy hogy az előző barátnő, vagy az első barátnő, attól is függ hogy van e kapcsija, milyen messze lakik, szerelmes e stb

nem az al ényeg hogy rájöjjön ki szerette őt igazán, hanem az, hogy ő is szeresse azt az illetőt, mert hiába szereted te igazán, ha ő nem tud szeretni. Ha egyszer megcsalt, vagy nem szeret akkor tuti nem jönnék össze vele, egyszer már vége lett, nem vált be, csak azért nem kell összejönni vele, mert épp nincs senkink, ha nem rég lett vége és szabadok vagyunk, akkor se szabad vele összejönni, még ha benne is lenne, mert lehet megcsal, vagy nem szeret igazán, és az rossz érzés, sajnálatból, meg hogy ne legyünk egyedül nem szabad senkivel összejönni. Csak szerelem a fontos.

Aki meg már nem szerelmes, és 9sszejön majd egy csajjal pasival, lehetj obban fogja szeretni az újat, mint egykoron a régit. Lehet az ötödik szerelem lesz a legnagyobb és utolsó, és ahoz szakitani kellett, hogy az igazit megismerd. Ne akard visszahódítani, hacsak nem egyedülállóak vagytok, és ha még mindig szeret, attól függk i szakított, és hogy ki bántotta meg am ásikat, ha ő dobott, vagy esetleg ő csalt meg, akkor ne akarj visszamenni hozzá. Ha másik pasi miatt szakított, akkor ebben a kapcsiban már gondok voltak, sose egy harmadik fél a hibás, aki szerelmes az hűséges és harcol a kapcsijáért.

2010. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!