Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Mindegyikőnknek van gyereke,szóval kizárt h akarna bármelyikőnk is!Bár ki tudja,a mai világba már bármi megtörténhet:)
2010. júl. 14. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy ki hány éves, az csak egy szám. Semmi jelentősége nincs a szerelemben ! :D

Ha szeretitek egymást akkor nem sok.

(Anyáék között is 11 év a korkülönbség)

2010. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát erre most annyit tudnék mondani h attól függ h hány évesek vagytok. mert ha pl te 30 és ő 43 akkor szerintem úgy már elviselhető de ha te 19 ő meg 32 na az már gázabb..mert teljesen más az értékrendetek..ezt ugyanúgy tudnám mondani pl ha vki 15 éves és a másik meg 26 vagy stb..van rá millio példa na az utolsó példám az már gáz... de ha idősebb vagy én szerintemez nem gáz annyira, ha van gyereked akkor talán idősebb vagy bár a mai világban semmi sem kizárt ugye..am meg ha szereted nem gáz:)sztem
2010. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind a kettőnknek balul sült a házassága,én 5 évig voltam a gyerekeim apjával,ő 10ig a volt feleségével,én "csak" 23 vok,ő 36!És hát sok a negatív vélemény rólunk,mindegyikőnknek tömik a fejét hülyeségekkel,ő ki áll értem,és aki vmit mond,annak szól,h nem kéne,nem rá tartozik!Meg hát az is hab a tortán ám,h 10 éve szomszédok vagyunk,eddig csak köszöntünk!Most se igazán vagyunk még egy pár...nyújtjuk a rétest 1 hónapja kb,de válaszút elé nem akarom állítani,nehogy az legyen h sietettem!Először azt mondta nem akar komoly kapcsolatot,aztán vmi oknál fogva még is keres mden nap,most meg már mind a ketten ott tartunk,h nem tudjuk mi legyen...ő "fejlődött" nekem meg kezd oda lenni a lelkesedésem,ami az elején volt
2010. júl. 14. 11:24
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt hozzáteszem,h a válásuk óta elég kicsapongó életet élt...buli,pia!De már több mint 2 hete nem iszik,és ha bulizik is,akkor is velem!Nem tudom h lesz e belőlünk egy pár,azért még bízok benne!!!
2010. júl. 14. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát figyi...sztem nem...az én tesóm 22 és egy 32 évessel jár...az is 10 év...13 és 10 között nem nagy a külömbség...de am én azt mondom nem nagyom megy mert végül is a 30cvhány éves már komolyabb mint egy 24 évesek többsége ilyen bulizós a 30 éves feletti férfiak pedig komolyabbak általába van munkályuk és stb
2010. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na utolsó,ezt nem értem:)Neki is van munkahelye,meg mellette maszekol is,ha erre akartál kilyukadni:)
2010. júl. 14. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
dehát már érett felnőtt emberek vagytok mindketten, akkor szerintem nem.
2010. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne hulyeskedj....a 13 ev egyaltalan nem sok h ha tenyleg szertetitek egymast.Sztem a korkulombseg miatt ne engedd el a pasit:).sok sikert!!
2010. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én nővérem 23 éves,nemrég lépett ki egy 6 éves kapcsolatból,az újdonsült barátja pedig egy 39 éves,2gyerekes,válófélben lévő férfi..nagyon szerelmesek és boldogok. A korkülönbség nem mindig számít:)
2010. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!