Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h a 15 éves lányok osztják itt az észt, akik annyira nem tudnak semmit még egy komoly párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 10:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

11:28

Az milyen kapcsolat, hogy egyik fél se tartja el magát, annyi a dolguk, hogy a szüleikkel veszekednek, hogy ott aludhat-e a barátjuk, barátnőjük a szobájukban, hogy adjanak több zsebpénzt, mert randi lesz, vagy hogy ki vegyen óvszert, milyenre vasalják a hajukat, hova menjenek bulizni, miért nézett a másik egy lányra. Mert valljuk be ennyi gondjuk van a tiniknek. Meg suliba járni, ami az elsődleges lenne ebben a korban, de sokaknak csak másodlagos, mert a párkapcsolatokról elmélkedni könnyebb, mint az integrálszámítást, vagy a kémiai egyensúlyokat gyakorolni.

Az életet, a párkapcsolatokat gyakorolni jó tiniként is, de ez akkor is csak gyakorlás és nem a való élet.

2010. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
11:38 igazad van teljes mértékben
2010. júl. 14. 12:07
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, hogy néha a 15 évesek itt osztják az észt, miért zavar ez téged? Csak mert te nem ilyen voltál 15 évesen?
2010. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 gabriell88 ***** válasza:

Igen igazad van...Viszont ez még mindig nem jelenti azt hogy nem értelmes...és miért ne oszthatná meg itt?!persze van a többség (sajnos) aki ennyi idősen tényleg azt hiszi, hogy mindent tud.. de ne skatujázzunk,vannak kivételek.. én csak erre próbáltam rávilágítani


Angel

2010. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

azzal, hogy 23évesen feltetted ezt a kérdést, és képes vagy veszekedni ezen ugyanolyan vagy mint a többi szaros 15éves :)


persze hogyne 15évesen nem fáj ha átbasszák az embert, nem lehet szerelmes, mert még 'csak' 15éves.. te se vagy valami érett gondolkodású :)

sokra mentél a végigtanult gimis évekkel :)

2010. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az elcseszett neveltetés , és a tömegmédia hatása az egész, ami a mai tizenéves korosztályt a sz*rháziság, kivagyiság, nagyképűség, a "mert megtehetem" ideológia felé orientálja. Azt hiszi, hogy 15 évesen tudja, mit jelent az, hogy társ, mit jelent az élet, a leküzdendő problémák, csak mert olvasta a Cormoban, Im-ben, akármiben. Felnőttnek sminkelik magukat, úgy öltöznek, mint a huszonévesek. A buliban már nem is merek megszólítani senkit, mert kiderül, hogy 16 éves...hát vazze...


22/F

2010. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval és a 11:38-assal maximálisan egyetértek!!! Magam sem mondhattam volna jobban!!!
2010. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!