Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen lánynál lehet esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynál lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de szó szerint mindene megvan, a szülei nagyon jól keresnek. Nem panaszkodok én se, átlagos családban élek, de azért nem vehetek meg mindent amit csak szeretnék. Később ez változhat, de még tanulok és nem tudnám elvinni külföldre nyaralni vagy drága ajándékot adni neki. Nem sajnálom a pénzt, nem arról van szó, hogy egy mozit nem tudnék fizetni vagy meghívni valamire, csak ami nekem már sokba kerül és nem tudnám kifizetni az nekik biztosan nem nagy érték.

Szerintetek ez baj? Van értelme udvarolni neki?


2010. júl. 14. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
ha szeret, nem a pénzedet lesi, sőt, még jobb is lesz, hogy nem azzal, hanem az érzelmeiddel hódítod meg,.
2010. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek. :)
2010. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak részben igaza van, DE!

Nem biztos, hogy a pénzéhség miatt várna el sokat tőled a lány. Egyszerűen csak megszokott egy színvonalat otthon és bele se tud gondolni, hogy mások máshogy élnek.


Én kifejezetten szegény családból származom és összejöttem egy gazdagabb (nem milliárdos, csak hozzám képest tehetős) család lányával. Bele se tudott gondolni, hogy mások suli mellett dolgozni kényszerülnek, hogy nem tehetik meg, hogy évente kétszer külföldre utazzanak és hogy egy McDonald's-os kajálás nekem annyira nagy kiadás, mint neki egy drága étterem. Nem rosszindulatú vagy anyagias volt, egyszerűen minden empátia, beleérző képesség hiányzott belőle, az érzelmi intelligencia, mert sose látott mást, csak azt, ami otthon van, soha, semmiért nem kellett megküzdenie, kocsi, lakás, zsebpénz, a segge alá tolva.


Ha szeret a csaj ÉS elég intelligens, hogy felfogja a helyzetet akkor lehet esélyed egy jó kapcsolatra. Nem csak bólogat, hogy persze, nem gond, hogy nem megyünk külföldre nyaralni, aztán a barátnőivel elmegy nyaralni, téged meg nem visz. Szóval ha valóban felfogja és alkalmazkodik egy kicsit hozzád.

2010. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Renáta1991 válasza:
Nézzük úgy,hogy lehet hogy jól keresnek a szülei,megvan a lánynak mindene,attól még lehet nem pénzéhes,nagyravágyó! Lehet csak a látszat ez,ha szeret,igazán szeret,nem a pénz fogja motiválni,nem aszerint fog párt választani,hogy gazdag e vagy sem ! figyelj,apukámnak vállalkozása van,mindenki azthiszi aki nem ismer,hogy milliomosok vagyunk,holott ez nagyon nem így van,csak apám nem sajnálja tőlem a pénzt,meg öcsémtől sem! Ha meg olyan lenne,aki csak a pénzre megy,meg hogy kihasználjon téged,akkor nem kell vele foglalkozni! De szerintem megkell előbb ismerni!
2010. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aki az 1.őt irta az a tuti
2010. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!