Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jöttünk össze, messze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttünk össze, messze lakunk, hogy oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Összejöttem az egyik egyetemi csoporttársammal. Már kb fél éve barátok voltunk, sokat beszélgettünk, de ez csak június legvégén vált többé, mint barátság – magyarán alig 2 hete kezdtünk járni. Ez eddig oké, csakhogy különböző városokban lakunk (egyetemre Szegedre járunk), egyikünk sem Szegeden lakik, hanem egymástól úgy 200 km-re… na és ilyen szempontból most kicsit kényelmetlen nyáron a találkozás. Szegedet ismerjük mindketten, szóval kézenfekvő hogy ott talizzunk, de ha több napra akarnánk menni, nincs hol lakni, mert nyáron nincs kollégium. Márpedig ilyen fél napokra nem éri meg mindig felutazni. Ha viszont egymás városában talizunk, szóval vagy én megyek hozzá, vagy ő hozzám, az úgy kicsit gázos lenne, ha máris egymásnál aludnánk, nem? Hiszen mondom, még csak 2 hete jöttünk össze…. Találkozni viszont kéne, pont azért mert ilyen friss még a kapcsolat, és valahogy fenn kéne tartani az „érdeklődést”… De hol? És szerintetek nem nagyon gáz, ha mondjuk 3-4 hét után már egymásnál alszunk? (én szűz vagyok és szexet még hónapokig nem akarok, szóval tényleg csak ottalvás) Hangsúlyozom, nem 2 hete ismerem (akkor nyilván nem hívnám még magunkhoz aludni) hanem a tanév kezdete óta, és kb fél éve jó haverok voltunk. Suliidőben nem lenne semmi gond mert hát minden nap együtt vagyunk ott, meg ott a koli, de most így rosszul jött ki, hogy pont nyár elején kezdtünk járni, és így kicsit fura lenne máris egymáshoz mászkálni, szülőknek bemutatni stb…. volt már valaki hasonló helyzetben?
2010. júl. 14. 00:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 19 évesek vagyunk mindketten, most voltunk elsőévesek, szüleinknél lakunk még ha nincs suli.
2010. júl. 14. 00:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet van nálunk is.

Ha komolyan gondoljátok.

Akkor találkozatok fél napokra most még.

És ha megvolt a bemutatkozás egymás szüleinél utána jöhet az ott alvodi ami nem szex kezdetben még.

2010. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vonatról hallottatok már? Állítólag csodákra képes,ha a távolságok áthidalásáról van szó!
2010. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Aranyos történet, én is voltam hasonló helyzetben. Persze értem a problémát is. Nem írtad ugyan, de gondolom, te vagy a lány ebből a párból.


Hát...meg lehet oldani a találkozókat még pár alkalommal úgy, ha mindketten Szegedre mentek fel egy délutánra kb. De azért sokszor ez már nem lenne szerencsés. Gondolok itt arra, hogy nem kevés pénz felutazni, majd rögtön vissza is. Meg ezekben a hőségekeben nem is valami kellemes. De párszor meg lehet tenni. Utána pedig már lehet talizni valamelyikőtöknél.


De épp azért, mert írtad, hogy már viszonylag hosszabb ideje ismered, bár a kapcsolat friss. Szerintem egyáltalán nem lenne gázos, ha rögtön úgy taliznátok, hogy egyik menne a másikhoz, több napra. A szülők is megértenék, hogy így a legkönnyebb, és magából a szituból is ez adódik most.


Így jobban meg is ismernétek egymást. (nem mintha nem lenne még rá idő:). Az egymásnál alvás meg nem jelent feltétlen szexet is. Nem is kell eleinte semmit többet jelentenie, mint szimpla alvást, ha úgy akarjátok.


Mikor én ilyen szituban voltam (szintén friss kapcsolat, távolság, nyári szünet, szűz is voltam), volt, hogy egy hétig ott voltam a fiúnál. A szülei örömmel fogadtak, és tudták ők is, hogy most a helyzet olyan, hogy így lehet a találkozókat megoldani. És bár nagyon friss dolog volt, nem volt semmi gond az alvás kérdésből se. Mivel szeretett, nem is erőltetett semmit, aludtunk, és kész:). Bár, én is ismertem őt előtte is már hosszabb ideje.


Szóval szerint a tali egymásnál sem gázos. Akkor, ha kellően bíztok már egymásban, és van is hozzá kedvetek, hogy egy huzamban többet legyetek együtt. L/22

2010. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek vmi olcsó szállásra Szegeden és töltsetek el 2-3 hetente 2 napot egyfolytában pl.
2010. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem az vált be mikor sátorban aludtunk:) tiszta jóvolt:)
2010. júl. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!