Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt h megváltozott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt h megváltozott?

Figyelt kérdés
úgy kb 2 hónapja megcsalt a barátom, csak csók volt. a lényeg h megbánta amit tett de azóta meg is változott:S én ugyan úgy viselkedem mint előtte de ő vh nem, sokkal idegesebb azóta és vh nem olyan mint régedn:S még mielőtt megcsalt volna. tudom h szeret, tiszta szívéből de nekem ez anniyra rossz mert ő próbálkozik h ugyan úgy legyen minden, meg h visszaszerezze a bizalmamat és bár lehet h nem érdemli meg de nagyrész vissza szerezte én mégis azt érzem h vmiben megváltozott. sztetek mt tegyek?? lécci norműlis válaszokat, és a helyesírási vagy fogalmazási hibák kritizálását mellőzétek nem érdekelnek!
2010. júl. 13. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
jaj ink 1 hónapja csalt meg, bocsi atéves infóért, és am lassan 9 hónapja járunk.
2010. júl. 13. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem is ő változott meg,csak a te hozzáállásod a barátodhoz.Ha tényleg megbocsájtasz neki akkor szerintem csak az idő fogja ezt rendbe tenni....
2010. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha valaki megcsalja a párját most legyen bármennyi idö akkor nem szereti igazán hiába ugy mutatja! szerinted mikor a lánnyal csokolozott akkor gondolt rád vagy gondolt-e arra hogy mit tesz?
2010. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de van az az idő miután ugyan úgy szereti mint előtte, a barátom még mindig ugyan úgy szeret, de tudom h nem ogndolt arra h a csókkal szétszakíthat minket:S de tudom h megbánta, abban amit érzek soha nem csalódtam!
2010. júl. 13. 21:50
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy gondolom h az első válaszolónak igaza van, nem a barátom viselkedése változott hanem az én hozzáállásom:S
2010. júl. 13. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!