Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel kb 4 hónapja ismerkedtem meg..Messze lakik tőlem.200km-re.Így neten keresztül minden nap beszélünk,webcamerázunk.6 évvel idősebb nálam.És én már nagyon megszerettem őt!!De mégis..Megígérte h eljön találkozunk de utána előtte 1 nappal lemondta.De csak azért mert nincs pénze.Nem dolgozik.És úgyérzem ő is szeret.És én már nagyon megszerettem.De most nagyon kiborultam h nem jön ki..És én sem tudom menni mert még tanuló vagyok és nem nagykorú.Szeretem őt és mindenki ellnzi ezt,de én annyira megbecsülöm hiszen az első barátom.És mindig is vágytam rá hogy valaki szeressen.Mert nem vagyok szép..Nem sok fiú akad akinek tetszem.Szóval..Mit tegyek?Lépjek túl rajta amíg megszakad a szívem vagy adjak neki egy utolsó esélyt??
2010. júl. 13. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jár 2. esély és sztem nincs azzal probléma, hogy nincs pénze és le mondtda a talit...találkozzatok máskor mikor van pénze, miért nem dolgozik?


Hány évesek vagytok? =) Sok sikert :)

2010. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
utolsó esélyt? mire? raboljon bankot? hogy képzeled a közös jövőt? netsex után jön a közös tevenevelés? hehh
2010. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!