Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon ciki lenne? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki lenne? Vagy még elmegy?

Figyelt kérdés
Én most ballagtam,9.-es vagyok,és egy most 8.-os srác mondta hogy jó lenne ismerkedni,nem csak haveroknak lenni. Mondtam hogy oké.Ha esetleg összejönnénk,nem lenne ciki,hogy egy évvel idősebb vagyok nála?
2010. júl. 13. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már ezt a ciki dolgot.. Mert aztán marha sok az az 1 év..Egyébként nem lenne az.

Tudod mi lenne ciki? ha egy járókeretes nagypapát próbálnál meg felszedni..

2010. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de baromi ciki, szégyeld magad, hogy megfordul a fejedben ilyen. NEM, nem ciki ha nőként idősebb vagy DE.


Az osztálytársaid biztos megszólnak érte, meg azok aki hozzászoktak a "férfi legyen idősebb"-hez.


plussz ti még fiatalak vtok naon, ebben a korban lehet tényleg nem illene hozzád a srác.

2010. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN NEHOGY JÁRJ VELE EGY ÉVVEL IDŐSEBB VAGY! CSAK KI AKAR HASZNÁLNI!


Zsíros B. Ödön/84

2010. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én most ballagtam 13.ból,a barátom pedig 10.et végezte:)

2év van köztünk korban,és jó!

2010. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Zsíros B. Ödön <--ezen szakadok xDDDDDD

forma lehetsz^^ x))


am meg nem gáz de az utóbbi 2 napban csak 8 ilyen kérdést tettek fel amikre minimum 7en válaszoltak, a válaszok 90 %-ban Nem-ek voltak szóval számold már ki h ciki-e vagy sem és ne az én agyamat kurd már ilyenekkel vagy legalább használnád a keresőt...

Ł/16

2010. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ciki !
2010. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!