Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat veszekszünk. Ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat veszekszünk. Ugye ez nem ok a szakításra?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Eddig is veszekedtünk, de nem sokat, és csak pl. 2hetente egyszer :D de most pár napja nagyon sokat veszekszünk.:S Tudom, hogy sokszor én vagyok a hibás, de ez nem mindig van így. Elgondolkodtam rajta, hogy lehethogy mégsem Ő az, akit nekem szánt a sors, lehethogy mégsem vele fogom leélni az életemet?! Pedig eddig úgy tűnt, hogy Ő a nagy ő, ő is és én is úgy gondoltuk, hogy mi örökké együtt leszünk. És most is imádom, csak elgondolkodtam rajta, hogy biztos ő-e az. Pár napja még azt gondoltam, h pár hét és neki adom a szüzességemet, de amíg nem vagyok biztos benne, hogy nekem Ő kell, addig nem akarom... Ugye a sok veszekedés nem ok a szakításra?!:( Félek, hogy megunja, és azt mondja, vége.:S

17/L


2010. júl. 13. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Te figyu, hány olyan idősebb párt ismersz, akik évtizedek óta együtt vannak és 17 évesen jöttek össze? Ez édes, hogy ő a nagy Ő, de persze kicsi rá az esély, mert még csak eztán fog kialakulni a személyiséged, úgyhogy ha már most nem működik a kapcsolatotok, később még ennyire se fog.
2010. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17 éves vagy. 99 %, hogy nem ő lesz a férjed, vagy az, akivel öregkorodban is együtt leszel.
2010. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

és ha egymásért változunk? és aztán megtaláljuk az összhangot? amúgy van hogy hetekig elvagyunk, egy bántó szavunk sincs a másikhoz, és nem veszekszünk, csak vannak rossz napjaink:S

én ismerek olyan férj és feleséget is, akik 13 éves koruk óta együtt vannak, azóta van 2 gyerekük, akik már majdnemhogy felnőttek, és a szülők még mindig szeretik egymást:) tehát semmi sem lehetetlen.

2010. júl. 13. 15:30
 4/10 A kérdező kommentje:
tehát azt mondjátok hogy szakítsak vele? mert úgysem ő lesz a férjem? mert akkor semmi értelme járni..... legalábbis részemről.
2010. júl. 13. 15:31
 5/10 anonim ***** válasza:

HÖRRRRRR. Mi az hogy semmi értelme járni? Oké, szakíts, mert sokat veszekedtek. De te csak olyannal jársz aki egészen biztosan a férjed lesz a végén? És mi van azzal, hogy jól érzed magad vele, jó a szex, szereted stb. és nem érdekel mit hoz a holnap?


Ismétlem, ettől függetlenül ha sok a vita akkor nincs harmónia, anélkül pedig nincs jól működő kapcsolat.

2010. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretek csalódni...
2010. júl. 13. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha már nem szereted , akkor szakíts ... Ha ő nem szeret már , akkor szakítani fog. Semmi köze a veszekedésetekhez, illetve annyi , hogy mindkettőtök makacsok vagytok és türelmetlenek , illetve elmúlt már a kezdeti "varázs" .

meg aztán.... nagyon meleg van

2010. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nem szeretjük már egymást, csak arról, hogy sokat veszekedünk a napokban :S
2010. júl. 13. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:

hát akkor ...marad a meleg , meg a varázs elmúlta . Vízválasztók ezek a napok , hetek..


:))

2010. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!