Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves fiú és 17 éves lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves fiú és 17 éves lány?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom. 3 évig tartott, de vége lett, mert már nem mentek a dolgok. Rá 2 hétre összejöttem egy sráccal, aki már több mint fél évet várt rám. Az elején jó volt vele, nagyon boldog voltam. De most úgy érzem, hiba volt ilyen hamar belevágni és összejönni vele. Elvileg nagyon szeret (bár nem nagyon mutatja ki -.-). Na ő elment egy hétre Balatonra. Addig én itthon voltam, és összeismerkedtem egy 25 éves sráccal. Először csak nagyon helyesnek tartottam, de utána jobban összeismerkedtünk és rájöttem, hogy nagyon kedves is. Bevallotta, hogy ő is nagyon kedvel engem, és irigyli a barátomat, de nem fog belerondítani más kapcsolatába. A barátaink is látták, hogy nagyon jól megvagyunk.Többször voltunk kettesben kicsit külön a többiektől, de nem történt semmi! Na de valaki mesélt valamit a barátomnak, mikor hazajött, és most haragszik rám. Annyit üzent, hogy menjek ahhoz a másik fiúhoz..... Én azóta nem mertem vele beszélni, mert nem tudnék neki mit mondani. Tényleg nagyon megkedveltem azt a másik gyereket, de nagyon csúnya dolog lenne őt otthagyni, miközben azért szeretem is.

A másik dolog, hogy én azért lehet kicsit félnék azzal a másik fiúval összejönni. Azért mégiscsak 25 éves.. :S Mondta, hogy őt nem zavarná. Végül is engem sem, mert tényleg jól elvagyunk, csak azért anyumék is kiakadnának az biztos.

Nagyon nem tudom mit tegyek... :(:(


2010. júl. 13. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm. Az elején leírod, hogy lehet, hogy elkapkodtad az új kapcsolatot. Most pedig pár hétnyi ismeretség miatt rögtön belevágnál megint egy újba? Nem vagy te kicsit felszínes? Ha nem szereted a barátodat akkor szakíts vele, de ettől még nem kell rögtön az első pasas karjaiba omlani.
2010. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen, tudom, hogy ez így nagyon gáz.. :(:( Emiatt teljesen össze vagyok zavarodva.

Egyik kapcsolatból a másikba rohanni...

2010. júl. 13. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó ez, a helyedben inkább megpróbálnék kicsit egyedül maradni, legalább 1-2 hónapra, akkor tisztázhatsz magadban mindent. Nem kell egyik pasitól a másikhoz rohanni egyszerre... jó néha egy kis egyedüllét.
2010. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is csak azt tudom javasolni amit az előttem szólók!

szakíts a mostanival, a lelked megnyugtatására elmondhatod neki, hogy nem történt semmi a másik sráccal, de valójában te azért gondoltál rá! mindenesetre, nincs értelme folytatni ezt a színlelt kapcsolatot!

de ne kezdj a másikkal sem! pihizz kicsit élvezd a szingli lét örömeit! Kicsit gondolkodj el rajta, hogy mit is várnál egy kapcsolattól!

2010. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!