Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni, hogy egy párkapcsolat jó legyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a volt barátnőm azt mondta hogy egy tartós kapcsolat alapja az h én ne legyek benne....:S:S

1,5 év után mondta közben meg 2x férre qrt...szval nem tudok érdemben nyilatkozni....:D:D

2010. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég tág dolog. Figyelsz a másikra, őszinte vagy vele, nyitott vagy az ő dolgaira is, ha bajod van bármivel akár vele is akkor azt normális hangon elmondod neki és nem vádaskodsz, hanem megkéred, hogy együtt találjatok rá valami megoldást...nem tom...ez úgy kiforr magától, vagy passz...
2010. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1.kellő szabadságot engedni a másik félnek

2.törődni kell a másikkal, és odafigyelni rá

3.megfelelő mennyiségű/minőségű szexuális élet

4.tisztelet, elismerés a pár iránt

5.megfelelő mennyiségű szabadisős együttlét, kikapcsolódás


Kihagytam valamit? :D

2010. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az én tapasztalataim alapján és véleményem alapján nagyon sok ilyen dolog van, aminek meg kell lennie, de a legfontosabb először is pl számomra az, hogy kompromisszumokat tudjunk kötni egymással, hogy tudjunk a másikhoz alkalmazkodni. mert szerintem ez is nagyon nehéz, hogy a másikat olyannak fogadd el, amilyen. ha probléma van, vita van, akkor nem menekülni kell és mégjobban összeveszni, hanem leülni és megbeszélni. kinek mi a véleménye az adott problémáról és hogyan tudnátok ezt megoldani. a másik a sok beszélgetés, a sok együtt töltött idő. akkor ismered meg a másikat igazán és egy idő után ő lesz a társad, a másik feled, így nem árt sokat beszélgetni az élet nagy dolgairól. akár a mindennapi dolgokról, akár az aznapi történésekről, akár tervekről. de nagyon fontos szerintem még egy jó kapcsolatban a bizalom, a tisztelet, az őszinteség, a szeretet, szerelem. ha ezek megvannak, akkor jó kapcsolatot tudsz kialakítani. ja és még az is nagyon fontos, hogy türelmes legyél a másikkal. mert lehet, hogy nincs jó passzban így neked kell egy nagy levegőt venni és nem szólni semmit. mert lesz az még fordítva is.... 28/L
2010. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!