Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 6 éve csak barátok vagyunk. Van már pasija, de az egy fatökű barom aki a kezét is csak felszólításra foglya meg. Hogyan kéne megszereznem.
2010. júl. 13. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a faszi csak azér van a csajjal h dugjon, ennyi. A csajnak megkell mutatni h mien is igazából a csávója.
2010. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"foglya"? Szerintem ez a fogoly szóból származik,de nem baj... Egyébként meg sehogy. Ha szereti,akkor nem fogja egy ilyen bunkó állat miatt elhagyni. De még akkor sem,ha nem szereti ;)
2010. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha 6 éve ismered és még nem nyomultál akkor te vagy a fatökű öreg
2010. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem maradj a fürdőszobánál. A fatökű meg nem is annyira fatökű ha már 6. éve qrogatja .
2010. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatod, hogy kettejük között mi zajlik le. Lehet, hogy te csak mint kívülálló látod úgy a helyzetet, hogy csak "felszólításra fogja meg a kezét"! Szerintem inkább hagyd a csajt, ne barátkozz vele, elvégre is ha már 6 éve együtt vannak, akkor biztosan jól elvannak együtt, nem hiszem, hogy csak úgy feladnák 6 év közös emlékeit!


24/N

2010. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!