Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi ilyen, még "érette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen, még "érettebb" fejjel is?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja újra szerelmes vagyok, egy hosszú kapcsolat és csalódás után. Közel a harminchoz, azt hittem, ő az igazi. Megadtam neki mindent, de ő gyakorlatilag nem kezelt egyenrangú félként.Lenézett, legalábbis én így éreztem. Lestem minden kívánságát, mégis minden és mindenki fontosabb volt nálam. Úgy érzem, én nem hibáztam. Mit várnak el a pasik egy normális nőtől?Hátha így rájönnék, esetleg én rontottam-e el vmit...De sztem nem. Csak így akarta kiprovokálni a szakítást, hogy elsőbbek a céges bulik és a haverok, mint én...
2010. júl. 13. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. nem minden pasi ilyen, még fiatalabb korban sem, csak valahogy a nők szeretik őket, mint te is. már ott elgondolkodtató a dolog, hogy nem kezelt egyenlő félként.... rossz választás
2010. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindíg is mondom, és kérdezem mástól is magamtól is, hogy tényleg így van? A nőknek kell egy vagány menő pasi, juj de aranyos meg izmos, jóképű, vagy csak egyszerüen vonzó és már egyből szerelmesek a nők. Igen ám, de mi lesz a végeredmény: általában ez, a nő egyedül marad, a lelke romokban, mert azt hiszi ő tehet róla... nem ilyenek a fiuk, főleg a kis tökéletesek, amilyen a nőknek kell... (tisztelet a kivételnek, de ez ritka)

Aztán az is hallottam h jó a pasi kicsit bunkó. Mennyi csicska nyomit lttam már jó nővel szaladgálni, pedig azok a z emberek fübe fába belekötnek, feszt verekszenek, füveznek...de istenem ez kell a nőknek.

el lehet rajta gondolkodni.

22/F

2010. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

NEM

nem minden férfi ilyen.

mindegyik szereti ha a nő kiszolgálja és kényezteti .

higgy a megérzéseidnek.....

ha ugy érzed hogy vcsak kihasznál akkor az ugy is van.

soha ne beszéld be magadnak hogy ez nem igy van kőzben meg igen....

soha ne felejtsd el ha valaki szeret akkor az mindent megtesz érted....

2010. júl. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsika ... én nem annyira szeretem ha "kényeztet" egy nő, ne legyen a nőm az anyám . Nekem egy nő legyen nő és minden pillanatban -röviden . De ne nyalja a seggemet , és ne agyon szeressen . Maradjon meg nőnek és egy kicsit büszke legyen magára, tartása maradjon a kapcsolatunk közben is . Én őket szeretem , és meghódítani is. Nagyon nem szeretem , ha már a harmadik nap szexelünk is /az mehet a levesbe /
2010. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, nem tudom mennyire öltött súlyos formát, h fontosabb a céges buli, meg a haverok, de gyakori, h egy férfinek van önálló élete a párkapcsolatán kívül is, és nem szereti, ha megpróbálják ezt lefaragni róla. Én pl. NAGYON szeretem a barátnőmet, jó ideje együtt vagyunk már, és úgy érzem, hogy szívesen vele maradnék egész életemben. De mellette van egy kiterjedt baráti/haveri köröm, akikkel nagyon jól érzem magam, akiknek a jó részével több, mint egy évtizede elég szoros a kapcsolatom, gyakorlatilag együtt nőttem fel velük, és gyakran eljárok velük akár egész napos programokra. Játszom két zenekarban, ez is elvesz időt a barátnőm elől, de szeretem csinálni és az egyik gyerekkori jóbarátaimból áll, akiket nem hagynék cserben olyanokkal, h lemondok fellépéseket a barátnőm miatt. Ezeken kívül néha igénylem az egyedüllétet is. Ha egy barátnő, egy társ nem képes megérteni, hogy nem belőle áll az egész életem, és hogy nem sajátíthat ki magának, nem az évtizedes barátaimat áldozom fel.
2010. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a pasinak minden más fontosabb, mint te, akkor nem szeret, csak kihasznál, a szexuális életét színesíted, de nem tekint partnernek.

Nem minden pasi ilyen, de te rosszul választottál.

Egy ilyen embertől nem várhatsz hosszú távon semmi jót.

Veled lesz érzelmek nélkül, mert kényelmes, hogy te megadsz neki mindent, de nem fog tisztelni, szeretni.

Aki szeret, az veled akar lenni, amikor csak tud, veled tervezi az életét, a jövőjét, nem vagy teher a számára.

2010. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

haverok , baráti kapcsolatok hátrébb szorulnak ha komoly kapcsolatod van -ez természetes. Ha valakinek ez egyenrangúnak számít , akkor az gáz a párja részére . Az lenne a furi , ha a párjának is ugyanilyen kiterjedt kapcsolatai lennének ,akkor jó ha egy hónapban összefutnának a napi mással/másokkal való napos progik után . Igen elfoglaltak lennének- egymás nélkül .


f@sz@ egy kapcsolat. brrrrrr...

2010. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lested minden kívánságát? Na, ez a baj. Aki engedelmes, elnéző kiskutyusként viselkedik, azzal bizony úgy is fognak bánni. Sürgősen növessz magadnak gerincet, hogy legyen tartásod, és akkor rögtön nem lábtörlő leszel, hanem egyenrangú fél.
2010. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a néha kemény választ.Igazatok van:) 8.58-as válaszoló:lehet, én ilyen pasit keresnék, szerencsés a barátnőd vagy a feleséged!!
2010. júl. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!