Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az idő lenne a megoldás esetleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő lenne a megoldás esetleg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok tom nagyon fiatal lesz még sok pasim sok csalódás meg élnem kell ilyen korban stb.De sikerült vkibe ugy belezugnom 1 hónap alatt mint még edig senkibe.Lehetséges ez ennyi idő alatt?El kell felejtenem őt tudom de egyszerűen nem megy és lehet nem is akarom mert állandóan abban reménykedem h van még esély h újra együtt legyünk.És nem is tudok más pasikra úgy gondolni h vkivel esetleg összejöhetnék csak rá tudok gondolni h hogyan beszélhetnék vele,mit csinál,látni akarom... Szeretném őt időnként legalább megkeresni h találkozzunk és beszélgessünk és akkor hátha..de mivel ő szakitott vm ezért ugy bennem van az h nem fogja vm újra kezdeni meg h mindig csak én keressem..ő nem..ezek a tények nagyon rosszul esnek és nem akarom tudomásul venni..ami elég baj lehet a felejtésben...mit csinálhatnék h újra visszakapjam őt?vagy idővel elfogom őt felejteni?de annyira nehéz...
2010. júl. 12. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt ki kell böjtölni. Ne hagyd magad megalázó helyzetbe kerülni!!!
2010. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csajszi! a Te érdekedben jobb lesz ha kivered a fejedből! ne reménykedj éld az életed, ha kellesz neki úgyis jelentkezik! Tudom milyen érzés ez, de próbáld lekötni magad:)legyél többet barátokkal, élvezd a nyári szünetet:D
2010. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elözöekkel egyetértek. Fel a fejjel! Nem érdemes utána vágyakoznod. Ahogy elöttem is írták, járj el barátokkal bulizni stb., meglátod enyhülni fog a bánatod! Anno nálam is így volt 3 éves kapcsolat után. Most meg életem párjával vagyok együtt. Remélem sikerülni fog neked is!:)

22/L

2010. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
detto :(( pontosan en is igy vagyok es nem tudom mit tegyek 16/L nem tudok felejteni
2010. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha valaki igazán szerelmes,annak nem fog két napba telni,hogy elfelejtse..s hiába mind mondjátok h felejtse el,mert egyáltalán nem könnyű

kedves kérdező,idővel helyrejössz,ne félj,esetleg elkezdhetnél beszélni vele (mint barat) s akkor esetleg még megláthatod ha akarna valamit(rájösssz te arra h igen vagy nem)

2010. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen cipőbe járok. Csak én 21 vagyok és másfél év után hagytak ott egy másik lány miatt. Eléggé ki vagyok bukva. :(
2010. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!