Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (férfi) szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (férfi) szerint a hangyákat nem szabad agyongyúrni, hanem ki kell őket tenni a házból, stb, és lenézi azokat az embereket akik nem ezt teszik. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egyelőre még a szúnyogokat le lehet csapni, de félek hogy később majd erre is kitalál valamit.

Pl a méheket én is mindig kiengedem, mert kevés van belőlük. Ezenkívül van néhány rokonom aki állítólag "állatvédő". Van egy tengerimalacuk, akit gondoznak(nagyjából, de azért ebbe is besegít a többi családtag), de közben hazahordtak a szüleikhez kutyákat, akikkel csak játszanak, és a szüleiknek csináltak nagyon sok pluszmunkát. Ők etetik, és foglalkoznak vele, a nagy "állatvédők" meg csak néha játszanak vele és annyi. Felőlük a kutya éhen is halhatna. Ja és a hangyákat ők se gyúrják el. Nagy a hangjuk, folyton a nézeteiket hangoztatják, és kihasználnak mindenkit maguk körül. Mások dolgozzanak, etessék a kedvenceiket, ők meg csak néha játszanak velük ha épp ahhoz támad kedvük.


2019. aug. 11. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szenvedtek már, mi? Mindjárt vége a szünetnek, nem kell majd állandóan azon kínlódni, hogy milyen hülyeséget izzadjatok ide.
2019. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ti most erre akartatok válaszolni, vagy csak úgy írni akartatok valamit valahová? Na, én is pont kánikulában írtam ki, válaszolgatnak itt valamire, azt se tudják mire.
2019. aug. 11. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert erre a hülyeségre nem lehet mit válaszolni. Amúgy, nem értem, mitől párkapcsolati probléma? Írd ki az állatosba, ott majd több ember veszekedhet ezen a semmin.
2019. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Képzeld véletlenül like-oltalak:) Amúgy tényleg érdekel, ez kb 2-3 éve foglakoztat már, mert kicsit zavar hogy a párom előtt nem gyúrok agyon hangyát százlábút fülbemászót, de ha nincs ott akkor igen, mert nincs időm mindig kitenni, főleg hogy elmásznak mire kitalálnám hogyan. Ezen kívül olyan felsőbbrendűen beszél ezekről, hogy szerintem kicsit irreális. Pl katicát méhet ilyesmit én is pátyolgatom, de nem tudom hogy álljak ehhez a kérdéshez, mert világéletemben állat szerető embernek tartottam magam, de mióta ő ezt így fogja fel, azóta rájöttem hogy ez nem is állatszeretetről szól egyeseknél. És azért is vagyok ezzel óvatos, mert a rokonok meg aztán tényleg úgy csinálják ezt hogy azzal nem értek egyet, és a párom értelemszerűen velük is szokott beszélgetni.
2019. aug. 11. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Agyongyúrni.


A G Y O N G Y Ú R N I !


Milyen szó ez? :D


Amúgy a párodnak mondd meg, hogy a hangyák kolóniában élnek, tehát ha egyet kiviszel a lakásból, a többi ottmarad. Fel kell tárni a fészket, a királynőt kell kivinni, aztán a többinek annyi lesz :)

2019. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mi ez a szó bszki? :D


Amúgy engem nem érdekelnek ezek a dolgok. Főleg amikor leesik véletlenül egy morzsa, nem látom, legközelebb megyek ki és ott nyüzsög vagy egymillió hangya... Azzal mit csináljak? Tegyem ki? Lópikulát! Felporszívózom.

Büdösbogarakkal, csótányokkal mit csinál? Pl. ezek a legkártékonyabb rovarok. Azokat nem öli meg?


Én egyedül a pókokat nem bántom, addig amíg a fejem közelébe nem jönnek. Őket meghagyom, mert elkapják a többit.

2019. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na jó nem is tudtam hogy ez nem szokásos szó de most így belegondolva már én is nevetek rajta nem is kicsit :)

Én az ilyen bogarakkal úgy vagyok hogy ha kint vannak a természetben, nem bántom őket sőt vigyázok rájuk de ha bejönnek a lakásba akkor csak némelyikre vigyázok pl katica méhecske szöcske tücsök stb de a többi így járt ha nincs időm kiszállítani őket. De azt nem tudom mennyire általános hogy ha valaki elnyom egy hangyát (persze magában sűrű bocsánatkérések közepette hogy bocs hangya) és ha ezt a párja észreveszi vagy megtudja akkor mit gondolna magában vajon.

2019. aug. 11. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Mehet a kemotox! Mindegyiknek!
2019. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
én is ki te szem a han gyá kat
2019. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!