Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy félek vele találkozni mióta kimondtuk egymásnak hogy "tetszel nekem"?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Gáz! Remélem segítettem.
2010. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kicsit. de ne féljél! mostantól minden csak rendben mehet ;)

16/l

2010. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint még kicsit tapasztalatlan vagy. de nem baj.

mostantól magabiztosabb lehetsz , és kicsit önbizalommal telibb. Másképp nincs mitöl félned most már, nem attól tartanod, hogy esetleg nem mer kimenni veled a csaj az utcára :)

2010. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
barátnőm kérdezte mit érzek iránta. mondtam neki. ő is ezt mondta nekem. találkoztunk még 2 szer és vége lett. :/
2010. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyeltalán nem gáz. Én is így voltam a mostani barátommal, amikor megmondta (msn-en, milyen romantikus...), hogy tetszek neki, én is megmondtam, hogy bejön nekem. Attól a perctől kezdve szinte menekültem előle, annyira féltem. :D Aztán eljött az első randi, utána már simán mentek a dolgok... :)
2010. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kedves kérdező? remélem nem gond, hogy megkérdezem, de ez most nagyon érdekel.
2010. júl. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ő is mondta hogy tetszel neki? vagy csak te mondtad? én voltam hasonló helyzetbe. szintén msn-en mondtam egy lánynak másodszorra, hogy nagyon tetszik. aztán akkor onnantól kezdve lekerültem a térképről. :(
2010. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ő is mondta és élőben.

Egyébként 14 vagyok.

2010. júl. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!