Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek évfordulóra?

Figyelt kérdés
2 éves évforuló és az ajándék 18 éves fiunak lenne...
2010. júl. 12. 12:08
 1/1 anonim válasza:

Mindenképpen olyat adj, ami kettőtökről szól, és nem csak valami olyan ami neki tetszene... az szülinapra vagy karácsonyra való...

Én kaptam egyszer egy puzzle-t amin a mi képünk volt, azt együtt kiraktuk, és kint van a falon...

És szerintem jobb az ha több kicsit adsz, mint hogy egy nagy ajándékon töröd a fejed... írj egy levelet, vigyél egy üveg bort, stb.

Sok konkrétat sajnos nem tudok írni, mert ehhez azért ismerni kell a kapcsolatot, de azért remélem segít

2010. júl. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!