Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar velem jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadas Barbara kérdése:

A párom nem akar velem jönni Prágába, hogy vehetném rá mégis?

Figyelt kérdés
meghívtak minket a rokonaim, őt külön, háromszor is, és nem akar jönni, mert ő most nem dolgozik, és nem akar más nyakán élősködni. ez akkora baromság!!! de akkora! másfél éve járunk, és már vagyunk olyan viszonyban, hogy egymás pénzét használjuk. nagyon mérges vagyok. maradt 3 hetem, h kitaláljak valamit. ráadásul féltékeny az egyik ottani ismerősömre, lehet, h van rá egy kis oka, (mármint a pasi nyomult rám, de engem hidegen hagy) és ezzel cseszi az agyam, h majd mit fogunk ott csinálni. és nem akar jönni továbbra sem! légyszi, mondjatok jó ötleteket,h mit csináljak!
2010. júl. 12. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
majd én
2010. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hú én nem értem miért nem akar!!!de lehet ez tönkreteheti a kapcsolatotokat,ha nem megy:S


mond neki,h ő életed szerelme,és úgy fair ha eljön veled!mert te ettől lennél a legboldogabb!

2010. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jaj, ez jó ötlet, és várok még hasonlókat de ennek ellenére sem akar. mit lehetne még csinálni???

jaj Istenem, az a baj, hogy nagyon makacs, és én nagyon szeretném, ha eljönne velem!

2010. júl. 12. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi négy éve vagyunk együtt és ez idő alatt nálunk a fordított helyzet nem akar működni. A barátom vallja, hogy igenis mindent a férfi álljon...Volt, hogy muszáj volt 2000-t kérnem tőle, de két napjára vissza is adtam neki, ő nem akarta elfogadni. Aztán mégis elvette, majd mikor hazamentem felhívott, hogy nézzek a táskám zsebébe. Visszaadta. Szal, nála ez büszkeségi kérdés. Csak kérdezd meg tőle: te számítasz-e neki jobban, mint a pénz. Mert, ha te,akkor elmegy veled...
2010. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most dacos, amiért oda akarsz menni, ahol van egy fiú, akinek tetszel? :D Szegény, nagyon féltékeny lehet :D Nyugtasd meg és éreztesd vele, hogy szükséged van rá, bárhová is mész. Mondd neki, hogy neked csak rá van szükséged, nem akarsz megint egyedül maradni azzal a másik nyomulós emberrel és jól esne, ha megvédene egy újabb kellemetlenségtől. Mit gondolsz, ez beválhat? :)
2010. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy te nem éreznéd magad jól nélküle és különben sem kéne esélyt adnia a nyomulós ismerősnek azzal, hogy nincs ott melletted. Ígérd meg neki, hogyha majd lesz pénze akkor meghálálhatja.
2010. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
júúúúúj, ezek nagyon jó ötletek, felpontoztam mindenkit. :D ezeket bevetem, de nem fűzök hozzá nagy reményeket. :( nagyon makacs, nagyon.várom a további javaslatokat. köszönöm szépen!
2010. júl. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!