Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha a csaj akivel járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a csaj akivel járok folyton azt hisz hogy szakitani akarok vele vagy haragszok rá ha fél napig nem beszélünk?

Figyelt kérdés
15/F
2010. júl. 12. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Lehet, hogy önbizalom és egy kissé szeretethiányos. Picit törődj vele többet..talán.
2010. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a gond hogy ha már nyáronezt csinálja akk mit fog csinálni a suli közben mert kollégista vok?
2010. júl. 12. 00:52
 3/4 anonim válasza:

én is szoktam azt hinni h szakítani akar a barátom. najó, nem fél nap miatt. de mindig megnyugtat h szeret. minden nap, mikor nem találkozunk ír sms-t h szeret. am szerintem én is idegesítem egy picit őt, úgyhogy inkább visszafogom magam.

am ha magától nem veszi észre h zavar téged (mint én észrevettem)akk szólj neki h ne aggódjon, mert szereted.

2010. júl. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vadas Barbara válasza:
ez kóros szerintem. nekem is vannak ilyen ismerőseim. később csak rosszabb lesz, ha nem csinálsz valamit. ha szereted, akkor mondd meg neki, hogy változtasson ezen, és ne magyarázzon bele mindenféle hülyeséget, ha nem szereted, akkor meg tedd lapátra, hadd legyen egyszer igaz, amit állandóan képzel :D
2010. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!