Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ötletetek? Annyira el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötletetek? Annyira el vagyok keseredve

Figyelt kérdés
az van, hogy kb. 9 hónapja vagyok együtt a barátommal. neki én vagyok az első hosszabb kapcsolata és nekem is ő. az a bajom,hogy a haverok mindig előttem vannak mindenben. nem azt akarom hogy velem legyen mindig, nem akarom hogy feleségül vegyen, semmi ilyet nem akarok, csak hogy egy kicsit többet legyen velem, mert eddig mindig csak a haverok után jövök én. mindig elmondom neki hogy nem azt akarom hogy válasszon köztem és a haverok között, csakhogy kicsit többet legyen velem. a múltkor már el is sírtam magam, mikor erről beszéltem neki, és itthon titokban nagyon sokat bőgök emiatt, de ezt nem tudja senki. mindig azt mondja hogy nem igaz, hogy elhanyagol, csak én látom így, meg szeret meg blabla, de mégse mutatja meg nekem a tetteivel, hogy igaz lenne, amit állít. nem akarom kidobni, meg azt se akarom hogy ő dobjon ki, mert nagyon szeretem. lehet hogy csak kicsit kéne várnom amíg végre rájön hogy nem rossz, amit kérek? de meddig várjak könyörgöm? már nem bírom sokáig, nem akarom kidobni, úgyhogy nem is azt szeretném hogy ilyen tanácsokat adjatok, csak hogy mit tegyek? mit mondjak? vagy nemtom. légyszi segitsetek
2010. júl. 11. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran van veled, és a haverokkal?


Anne

2010. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
külön helyen élünk, de fél kilóméterre melózik a lakásunktól. én is melózok most nyáron, ugyhogy nekem is csak ugy lenne jó hogy két nap szabad, ketttő nem. eddig ugy találkoztunk, főleg az egetem miatt hogy csak hétvégén aludtunk hol náluk, hol nálunk, de pl ugy volt ma is hogy melóznia kell ezért csak holnap fog jönni, de kiderült hogy mégse kell mennie ezért elment a haverokkal fürdeni egy tóra, ahelyett, hogy eljött volna hozzám. a haverok hétköznap, én hétvégén, de néha a hétvégén is elöbb a haverok, bár ez nem gyakori, de mégis nagyon rosszul esik
2010. júl. 11. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetnél együtt vele is meg a haverokkal is, úgy értem nálunk ez van, sokszor vagyunk együtt így, van egy társasága a barátomnak és beilleszkedtem én is, és szeretnek engem:) Így aztán ritkán van az, hogy csak a haverjaival akar lenni. Szóval azt ajánlom, ismerd meg jobban a haverjait és néha te is elmehetsz a barátoddal a haverjaihoz.
2010. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ismerem én is a haverokat, és ugy vettem észre hogy birnak is, de csak igy estefelé irta smsben hogy elmentek fürdeni, nem is hívott. persze máskor szokott hivni bulizni meg minden de most pl nem hívott... kicsit beszélek a fejével holnap is és megkérem hogy gondolkozzon el végre azon amiről beszélek neki, mert eddig nemigazán vette komolyan. amikor együtt vagyunk akkor minden szuper, de mikor nem , akkor alig jutok eeszébe, és ez nagyon fáj
2010. júl. 11. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
ne várj,lépj ki a kapcsolatból...
2010. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!