Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy extrarossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy extrarossz pasi vagyok? Milyennek kellene lennem?

Figyelt kérdés
csak rövidtávra kellek a csajoknak. vagy csak szex.
2010. júl. 11. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

18:14 vagyok

én lány vagyok,és képzeld,vannak érzelmeim :D

szerintem csak rossz csajokat fogsz ki.lehet hogy nem a saját súlycsoportodnak megfelelőeket választasz,vagy nem tudom. ha gondolod irj privit és ugy könnyebben megmondom hogy mi a baj.

2010. júl. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy súlycsoport? Azt hiszed, hogy ha valaki jobban néz ki, akkor ő több, a kevésbé jó külsejűek meg kevesebbek, és velük a nagyobb súlycsoportba tartozók szóba se állnak? Mert ez a duma erre enged következtetni. Gondolom te az "überszexi" súlycsoportba tartozol, és lenézed, nem szólsz azokhoz, akik szerinted alacsonyabb súlycsoportba tartoznak.


A valóságba is imádom leoltani a beképzelt embereket.

2010. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
tényleg kicsit sértő ez "súlycsoport" kifejezés. reméltem hogy minden ember egyenlő. már nemisigen próbálkozok csajoknál. mármint megvárom amig megteszik az első lépést/lépéseket. ők döntenek. és már előre kérni szoktam hogy ha rövidtávra/egyestére tervezi akkor szoljon mert én tartalmas hosszú kapcsolatot szeretnék. még eljátszák hagy örülnek is ennek...
2010. júl. 11. 19:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is utálom ezt a súlycsoport dumát!Lányok,jó volna,ha magatokba néznétek,mielőtt megítéltek egy pasit...
2010. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nekem nem a külső számít. volt már -és ezt ne sértésnek vegye senki- kissebb barátom, "mackósabb" barátom, és kigyúrt is. de mindegy hogy valaki hogy néz ki szerintem amíg van önbizalma, humoros, kedves és gyengéd.

aztán nemtudom hogy más lányok hogy vannak ezzel.

19/L

2010. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

és már előre kérni szoktam hogy ha rövidtávra/egyestére tervezi akkor szoljon mert én tartalmas hosszú kapcsolatot szeretnék.


Ez nagyon szép töled de ezzel elijeszted a csajokat egy hosszutávú kapcsolat felelöséggel jár és ismerkedés alatt még senki se tudja mi lesz a dologból.

2010. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

jó nem így mondom nekik. de éreztetem hogy nemcsak d*gni akarok összejárni. és kapcsolatot szeretnék.mondják hogy ugye nemcsak kihasználni akarom őket mert kapcsolatot akarnak...

elijesztem a csajokat hogy nemcsak megkurni akarom őket? hehe. vicces. mert a csajok is azt hazudják hogy tartósat akarnak. végülis biztos az én hibám! mert nemlehet más hibája hogy nemkellek csak ágyasnak.

2010. júl. 11. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!