Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van esélyem vagy csak tetszik neki a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki nagyon tetszik nekem,de barátnője van,kb 80km-re tőle.Én abban a városban lakok,amelyikben a srác.Barátnőmnek a haverja.Barátnőm szerint sok esélyem van,hiszen a srác azt mondta neki,hogy nagyon szimpatikus vagyok+szép+jó csaj.Előtte azt mondta,hogy szereti a barátnőjét(attól függetlenül,hogy tetszem neki),de mivel barátnőm elszólta magát,hogy nekem is tetszik ő,így mintha magabiztosabb lett volna,mert nem gondolta volna,hogy nekem is tetszik.Ezek után barátnőmnek még egyszer elmondta,hogy szép vagyok+tetszem neki.

Azóta (magától) felvett msnre és ha fent van belép és beszélünk!Msnen is írt néhány "rejtett bókot". :)

A barátnőjével (aki messzebb lakik) több, mint 1éve vannak együtt.

Ti így "látatlanba" mit gondoltok?Egyértelmű,hogy tetszem neki,ő is nekem...


2008. nov. 14. 09:51
 1/9 A kérdező kommentje:
18évesek vagyunk!
2008. nov. 14. 09:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze :) bejössz neki, sztem előbb utóbb többet is akar majd, mint barátság...
2008. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaj,köszönöm szépen a biztatást! :) Csak annyira rossz így,hogy barátnője van.Szereti...de messze van.És itt vagyok én,akinek tetszik,és neki is tetszem én:) Ez a srác annyira aranyos.Figyelmes.Kedves.Őszinte...:)
2008. nov. 14. 10:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt az lesz a kérdés, hogy a srácnak ki jön be jobban. Szerintem találkozgassatok, és majd az idő eldönti, hogy ki mellett marad. Mindnesetre, ha jól meglennétek együtt, akkor nem szabad veszni hagyni a dolgot.
2008. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ez az egész rajta múlik.Mert én nem fogok rá nyomulni,hiszen barátnője van.Az,hogy tetszik,egy dolog.Úgysem smárolok Vele addig,míg van neki más... :S De szerintem ő is inkább először szakítana,mint,hogy gerinctelen legyen.. :)

2008. nov. 14. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:
miért nem ilyen minden lány?
2008. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! :) Köszi... :P


Amúgy nagyon szereti a barátnőjét. Szóval Én nem sok esélyt látok.De nekem nagyon tetszik... Ha szereti, nagyon-nagyon, és itt vagyok Én,mint haverja,meg persze tetszem is Neki,akkor lehetséges,hogy előbb-utóbb Velem szeretne járni?Jajjj,annyira bonyolult ez:(

2008. nov. 14. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:

oO

hogy mikvannak

ne piszkálj bele a kapcsolatukba, mert te fogod megszívni

szerintem mondd meg neki, h amig van barátnöje addig nem lehet köztetek semmi, mert te így nem vagy hajlandó rá

mert amúgy undorító dolog lenne :/

2008. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látom nem nagyon figyeltél arra, amit írtam! Nekem eszem ágában sincs belepiszkálni,ő nem nyomul rám annyira,hogy le kellene állítani.És ahogy olvashattad/gyanítom nem tetted meg/ nem smárolnék vele,míg barátnője van!

De azért köszi,hogy írtál:P:)

2008. nov. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!