Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a párom?

Figyelt kérdés

A párommal lassan két éve együtt vagyunk. Minden rendben van, egy dolgot leszámítva. A telefonját folyton magánál tartja, nem adja oda nekem,sosem volt olyan(ez szerintem normális lenne), hogy a személyes őrizete nélkül otthagyja a telefonját nekem. Ezzel alapvetően semmi gond nem lenne, mert kell a privát szféra és nem szeretek más dolgaiban kutakodni ha nem muszáj. De már nagyon gyanúsan viselkedik,ha megkérem hagy játtszak egy jó játékkal akkor először megnyitja a messengert és úgy hogy ne lássam elkezdi törölgetni az üzeneteket... Nyilván tudom hogy valamiben sántikál de remélem nincs igazam... Nagyon szeretem őt, megbízok benne minden téren első szerelmem és tényleg szerencsés vagyok, hogy ilyen rendes barátom van, de mostanában nagyon furcsán viselkedik... Amikor vele voltam, láttam hogy egy lány, egy osztálytársa írt rá... Azzal a lánnyal és a barátnőivel suliban sokat van együtt a párom, folyton nevetgélnek, vihorásznak.. szinte csodálattal vannak körülötte a lányok. Nemrégiben (már sok reménytelennek tűnő álmatlan ön emésztő éjszaka után) elszántam magam arra, hogy megnézzem a messengert.. És a lány üzenetei eltűntek.. Még leírni is rossz...nemtudom mi tévő legyek.. Elmondjam a páromnak hogy mégis mit művel a hátam mögött? Elmondjam, hogy láttam hogy mindig írt neki a csaj erre meg egyszerre eltűnnek?

Tudom hogy előtte sokat írtak..láttam...hallottam ahogy jöttek az üzenetei tőle.. Aztán a semmiből eltűnnek... És utána álcázva poénként megjegyeztem hogy tudom mit tettél, mindent láttam.. És frusztrálta őt.. Kerdezgette hogy mire jöttél rá?

Nemtudom mit csináljak.. Ezek után számomra természetes az hogy nem bízok meg benne... Pedig nagyon szeretem őt. Tervezgetjük a jövőnket együtt és tényleg nem egy futó kalandot jelent számomra..

Lehet hogy csak egy baráti csevegés... De akkor mégis mit titkol előlem?

Egyébként számtalanszor beszéltünk, vitáztunk erről, de mindig belátta hogy igazam van és megígérte hogy változtatni fog.. Hát sok idő múlva de változatott.. A lány üzenetei eltűntek..

Tanácstalan vagyok..

Sajnálom hogy ilyen hosszúra sikeredett és nagyon kérlek benneteket, hogy a trollkodástól most az egyszer kíméljetek meg.. Köszönöm.


2019. ápr. 21. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%
Valóban nagyon rendes. Rendesen megcsal a hátad mögött. Vaj van a fején én azt mondom.
2019. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!