Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hihető valakiről, hogy szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető valakiről, hogy szeret, ha évekig megcsal, hazudik, átver? Vagy ott már sem szeretet, sem tisztelet?

Figyelt kérdés
Ha válni nem akar, de évekig tartó viszonyt folytat, míg azt hiszed dolgozik, más nőnél tölti szabadidejét. Itt van még szeretet, szerelem, vagy csak a kényelem tartja vissza?
2019. ápr. 12. 03:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy hihető hiszen azt mondja!

Mért nem hiszel neki?....

Ejnye bejnye... ;)

Ész hová mész!?

2019. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen képtelen vagyok felérni ésszel, hogy miért hinné bárki azt, hogy a párja szereti, miután beleköpött az arcába...
2019. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 D. Brasco ***** válasza:
Az ilyen embenek azt sem tudnam elhinni amit kerdez.....nem pedig hogy szeret stb.......ha te mégis beveszed ezt a meset,akkor te nagyon kotta lehetsz agyilag
2019. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy évekig tűrtem és azt sem, hogy elhiszem amit mond. Nem tudtam róla, hogy megcsal, nem nők jöttek, mentek, egy fix kapcsolata volt...van még?...nem tudom...
2019. ápr. 12. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!