Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki szó szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szó szerint megtépte a párja szeretőjét, mikor megtudta, hogy kicsoda és mit művelt?

Figyelt kérdés
Mi lett a következménye, tett feljelentést? Ilyenkor, ha 8 napon túl gyógyuló sérülést szerez a szerető, enyhítő körülmény a feleségre nézve, hogy azért tépte meg, mert a férjével baszik a hitvesi ágyukban?

2018. nov. 14. 23:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
39%

13-as csak azt lehet elszedni, aki hagyja. Szánalmas vagy, ha verekedés árán akarsz pasit megtartani.

Nem értem az ilyen nőket, nekik mi a jó abban, ha egy pasi csak azért nem csal meg, mert elüldöznek minden más nőt és örzik a férjüket. Az igazi az, amikor saját akaratából elhajtja a másik nőt!

2018. nov. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
33%

Hol olvastal te arrol hogy meg tartanam a pasit????

Egyetlen egy szoval latsz te olyat??????

Tanulj meg szöveget olvasni!!!!

2018. nov. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%

#19

Ezt hoztam fel példának a #9-es válaszomban, hogy ez az eset az, amikor a szerető is ugyanakkora g€¢i. Ha neki nincs hozzád köze, az más... Ha hozzád közelálló személy partner a szemétségben, nyilván ugyanúgy hibás.

2018. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%

Ha értelmesebben elolvasnád,

ha szeretői viszonyt leszarnàm és maradnék a pasival

nem azt irtam volna h a szereto röhög a markába!

Hanem azt irtam volna h en rohogok mert nem sikerult neki mert en megbocsajtottam a pasinak.

Szoval...

igen a 3. is aki belemegy igy egy viszonyba

a megcsalo is nagy patkàny

Aki meg ezeket megbocsajta meg egy nagy hülye!

2018. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

2 és fél éves kapcsolatom ért véget szerető miatt.

A legnagyobb baj h a nők kedvence volt,de ettől függetlenül biztam benne.Utólag visszagondolva talán voltak is apró jelek,de sose kèpzeltem bele semmit.

Aztán kiderült,otthagytam mindent,nem foglalkoztam semmivel

Az ex is könyörgött de nem ment vele semmire.

A szeretője egy règi nője volt.

Nem tudom miért de hónapokig zaklatott.

Már letöröltem magam minden közössegi oldalról

új email cím stb...

Lassan a feljelentésen gondolkodtam.

Az a lényeg h engem fenyegetett.

Olyanokat irt vagy üzengetett mással hogy mennyire jó volt a passimal.

Milyen jó volt a póz amiben csinálták.Szánalmas volt.Aztán kiderült h az exem is elküldte melegebb éghajlatra.Talán ezèrt bolondult meg.

A munkahelyemen van egy csaj,hàzas pasival kavar.

Ugy beszél a feleségről mint egy kapca rongyról.

Teljesen elvan szálva magátol el tudta csábitani a pasit a gyönyörű felesége mellöl.

A pasi a feleségének nem ad valentinnapon semmit,neki meg hatalmas rózsacsokor plussz egy vacsora dukált.

Hogy mennyi időt vannak együtt.Azt mondja nem szereti a pasit es tényleg csak szex van.De neki ez nagyon jol esik.Hiszen ettöl egy bomba nőnek érzi magàt.

Ha legközelebb szerető kerülne a képbe?

mit csinálnák?lehet nem dugom homokba a fejem.

Mert a legtöbb szerető(nő) szinte élvezetből csinálják.

Hatalmasra nő az egojuk.Nevetnek a szánalmas feleségeken.

A megcsaló a hibás igen,de a szerető is egy aljas dög

Èn vettem ki a környezetemben.Ezt sokan élvezik.

És ez a legnagyobb baj.

2018. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%
Az èn baratnőmet èvek óta csalja a fèrje! Tud róla,de úgy csinál mint aki nem akarja tudni! Pedig amikor elővette a fèrjèt,h akkor most mivan?! Akkor a férje azt mondta,h szereti a nőt ,ès nem tud nèlküle èlni! Ezzel többet nem kèrdezte,hanem homokba dugja a fejèt.Èn ezt sem èrtem meg,h nől miert maradnak meg ilyen házzaságban??! Csak ,h megmutassa ,h megtartja a fèrjet.
2018. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Utolso.Ha a pasi nem tud nelkule elni,vajon miert nem lep,miert van meg mindig a nejevel...?


Utolso elotti,tudom mit erzel,ilyen undorito kavarogep szeretohoz,sajnos volt szerencsem.Itt is emailcim csere,teloszam csere,tiltas kozossegi oldalrol.

2018. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A gyerek miatt nem lep.De a baratnomnek ez meg is felel
2018. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!