Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elcsépelt szöveg, hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsépelt szöveg, hogy ha a ferfi szeret igazan, akkor elválik érted?

Figyelt kérdés

Gondoljatok meg , milyen nehez egy valas, a közös fészek , a kedvenc fotel megszunése.

Egyaltalan nem jelenti azt , hogy valaki nem szerelmes igazan , nagyon nehez felszamolni egy eletet , föleg egy bizonyos kor utan, egyenlö a halállal

Attól meg lehet az ember szerelmes , söt nagyon szerethet egy masik nöt amiert realisan felmeri a lehetösegeit

Szerintem ez nem igaz , hogy ha szeret egy pali , hagy csapot papot erted

Rengeteg szál , kötelezettseg gátoló tenyezö lehet .

Egy idö utan az ember gyavabb lesz, kenyelemszertöbb . De ez nem jelenti azt , hogy nem szeret

Egy idö utan nehez megvalni a feszektöl



2018. szept. 11. 23:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazàn szeret, akkor nem ad pènzt, és ha igazàn szereted, akkor nem fogadod el.

42 évesen több eszed legyen màr.

Tényleg unalmas a sztori. Iszonyat buta vagy.

2018. szept. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez már uuuuncsiiii.

A helyedbe már rég leléptem volna az öreg mellől. Ja, de hogy neked a pénz kell! Már értem a vergődést.

2018. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ágynyeszka, ha figyelmesebben elolvasod a hozzászólásomat, remélem, rájössz, hogy az általános érvényű.
2018. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 érdekel0 ***** válasza:
59%

Vannak ilyenek emberek is!

Teljesen életszerű.

Ahogy itt gyakorin+mindenki egy sohasemmierkölcstelenségetnemcsináló ember!

Mindemellett én se tudnék így èlni.

Sem megcsaló feleség lenni,sem házas ember szeretője.

De teljesen logikus és gyakori is ez az élethelyzet.

Èn is ismerek ilyen "párt".Fiatal felnőttkènt rossz pár vàlasztottak,de nem akarják felrúgni a családi èletüket.

Nagy kunszt.

A szembemben semmivel se kevesebbet.

2018. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor az is elcsepelt,hogy aki egyszer megcsalt,utana is meg fog meg a sok sablonszoveg...

Ezzel nyugatatod magad,h szeret ,de nem valik erted el?

De ha a megcsalt no irja,hogy szereti a ferje,cdak megbotlott,falkakent rohanjak itt meg...


Az igazsag,hogy kezdtek mar uj eletet itt az uj novel.

De ritka.

Mert nrm mindenkiert eri meg boritani mindent.

Ennyi.

2018. szept. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én megmondtam ha kellek válni kell.Nem volt kifogás.
2018. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!