Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van a hogy egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a hogy egy rossz kapcsolatban ahol a férfi nem kap meg dolgokat tovább áll es titokban keres, és ezért mindenki szemében ő a szemét?

Figyelt kérdés

Amúgy ezt hogy hagyja el es utána keresgeljen NEM értek egyet.

Vagyis ha nincs gyerek akkor igaz!!

De gyerekkel nem az!!


2018. aug. 1. 07:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Várjunk kicsit!!

En sehol nem irtam olyat hogy itt hagyom!!

Minden téren amugy megvagyunk.

Csak ő nem kívánja en meg nagyon!!!

2018. aug. 1. 18:14
 12/14 A kérdező kommentje:

Elég érdekes reakciók.

De

1. Mint irtam nincs feszko itthon gyereknek van normális anyja apja

2. En nem itthon csinalnam a megcsalast diszkréten.

3. Soha nem hagynám el a családom gyerek feleség uj noert.

4. Ő azzal hogy tudja nagyobb az igenyem nem egyszer mondta tuti hogy van valakim de amíg igy oldom meg hogy eszre se veszi addig nem zavarja

2018. aug. 1. 18:18
 13/14 anonim ***** válasza:
55%
"1. Mint irtam nincs feszko itthon gyereknek van normális anyja apja" - Persze, csak a gyerek nem hülye, a tipikus látszat mintacsalád, aztán egyszer majd kidurran a lufi, na, hát az én családom is hasonló játékot űzött (megcsalásról konkrétan nem tudok, lehet, hogy volt, de más dolgok biztosan voltak) hát nem volt így jó...
2018. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
És te folyamatosan hazudsz az asszonynak is meg majd a szeretőnek is. És ha a szerető elkezd többet érezni, te mit csinálsz? Ha borítja a bilit a nejednél? Volt már ilyen....
2018. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!