Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy nő, aki huszonéve házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő, aki huszonéve házasságban él, és elvileg szereti a férjét, hogy nem veszi észre hogy a férjének 4-5 éve viszonya van egy másik nővel? Hogy érzelmileg máshoz kötődik?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 07:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Honnan tudod, hogy nem veszi észre.


Millió oka lehet, hogy nem akarnak válni.

2018. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert naivan bízik...
2018. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó beletrafáltál, iszonyatosan naiv, férje elmondása szerint is. El sem tudná képzelni, hogy megcsalják, egy világ dőlne össze benne. Én csak azt nem értem, hogy lehet valaki ennyire naiv, hiszékeny? Pontosan ezért én már kezdem lenézni, semmire sem tartani. Ennyire bamba, hülye senki nem lehet...

Aki meg azt írta, az apja isten tudja hány ocska nőt cipelt haza., hát kérdésem nem neked szólt. Ez más kategória. Ilyen az alja, alkoholista embereknél fordul elő.

Én normális, kulturált, jól élő, jó módban élő emberekről beszéltem. Ahol a pasi soha nem nőzött, nem járt félre. Csak most az egyszer...de ez lassan ötödik éve tart.

Szerintem van különbség a két helyzet között.

2018. jún. 24. 05:28
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Háát kicsit túlértékeled magad,pedig nem kéne.Hiába az idő,te még attól r!banc vagy!
2018. jún. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Erzelmi szalak ? Max a lyuk koti nem az erzelem.ocska ribizlik mindig elhiszik a suket dumat.

Erzelmi szalak a feleseghez kotik annyira hogy soha nem fog elvalni.

Faj ugye ?

Keress szabad pasit ez nem a tied itt csak lyuk maradsz.

2018. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Te sem akarod elengedni a pasit nem? Lehet tud róla, és ő meg azt kérdezi, hogy lehet valaki 5 évig szerető? Nem vágja le, hogy örökre második? Miért ilyen szánalma?
2018. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Pontosan ezért én már kezdem lenézni, semmire sem tartani. Ennyire bamba, hülye senki nem lehet..."

Ezt pont te mondod?😂😂😂 Te is csak egy jatekszer vagy a ferfi kezeben. Pont neked nem lehetne senkit lenezni, mert itt te vagy akit szemen kene kopni.😅💩

2023. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!