Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem rendelt egy csomagot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem rendelt egy csomagot, fekete doboz, fekete rózsákkal díszítve 31ezerért. Mi lehet benne?

Figyelt kérdés
Azt mondja munkatársa helyett rendelte és valami alkatrész,pont ezért nem tudok neki hinni, de nem akarom kibontani. Kb 10x35-40 cm és 7-8 cm magas a doboz. Segítsetek, mi lehet benne?

2018. jan. 19. 17:59
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, nézd már meg azt a rohadt dobozt !!! :D
2018. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
83%
:D :D Csak azért írok ide, hogy végre megtudjam MI LEHET A DOBOZBAN? :D
2018. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
88%
Tengely csapàgy van benne.
2018. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
73%
na? :D
2018. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%

De nem ketyeg, ugye?


Viccet félretéve

BONTSD MÀR KI AZT A !#,@% DOBOZT !!!

2018. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Na?Élsz még?
2018. jan. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Nem bontottam ki végül, ő viszont reggelre elvitte a csomagot
2018. jan. 20. 07:29
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg kérdező, de jó nagy palimadár vagy. Sajnos az is sok mindent elárul, hogy írtad, hogy sosem kapsz a férjedtől ajándékot...
2018. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Te kifizetted úgy a csomagot, hogy előre nem szólt erről a férjed, sőt, utólag se tisztáztátok azt,hogy mi van benne.


Én vélhetőleg át sem vettem volna. Megérdemelte volna a férjed bármi van benne,hogy ne vedd át és rendezze utólag ha már nem szólt róla.


Ha valakit megkérünk,hogy x oknál fogva rendeljen meg valamit a számunkra evidens,hogy a pénzt előre átadom azzal,hogy a szállításkor még véletlenül se a sajátjából kelljen fizetnie.


Még a szüleimmel is így teszek, nem még munkatársammal, egy ekkora összegben.


Engem nem is az zavarna,hogy mi van a dobozban. Inkább az,hogy miért hozott ilyen kellemetlen helyzetbe.


Ha a doboz nem gyári csomagolásnak tűnt valaki akár használt alkatrészt is adhatott fel benne. A munkatársam oldja meg annak átvételét családon/szomszédon belül, ne egy kivülállóval.


Utólag megkaptad az össget egyébként, vagy bekrült a családi kasszába?

A férjed részéről alap lenne,hogy azonnal, szemlesütve, tisztázza Veled utólag legalább a helyzetet.


De az biztos, a részemről nem lett volna ilyen csendesen lebonyolítva ez az egész....

2018. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

És elvitte a férjed???? Azért ez elég gáz nem? Ugye még véletlenül sem kérdeztél rá???

Persze, alkatrész... ha nem titkolna semmit, elmondta volna hogy egy kollégája kérte, és ez van benne. És majd jön érte vagy mittudomén...

Most ezek után mit akarsz tenni?

2018. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!