Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a párom? Ezeket a jeleket látom.

Figyelt kérdés

Egy kicsi, de jól menő cégnél kezdett el dolgozni januárban, mindketten örültünk, hogy hamar talált munkahelyet az egyetem után. Én ezalatt az átlagkeresetemből támogattam, ahogy tudtam, mert neki mindössze a 30ezres ösztöndíj volt, meg otthonról némi pénz. Rajtam kívül nem volt még senkije.

A cégnél a tulaj egy velem egykorú srác, már az elején látszott, hogy érdeklődik a párom iránt; többször hívta ebédelni, ígért neki fűt-fát, dicsérte a munkáját. Erről még tudtam, mert elmondta nekem, aztán ritkultak a beszámolók. Ekkor fogtam gyanút.


Tudni kell, hogy barátnőm edzőterembe jár (szintén az én költségemen), ahol is nekem van egy ott dolgozó ismerősöm, erről ő azonban nem tud. A srácot többször kérdeztem az utóbbi időben, hogy látta-e páromat, 5-ből kétszer mondta csak azt, hogy igen, miközben a párom váltig állította, hogy milyen jót edzett. Az is furcsa, hogy eddig mindig hazaért 9-re "edzésből", most simán van 10-fél 11 is, mire beesik az ajtón. És nem beszél semmit, merthogy ő már fáradt. Egyszer néztem a ruháit, hogy csontszárazak, a magyarázat: ő most csak aerobozott.


Nem tudom, hogy van-e összefüggés a főnöke nyomulása meg eközött, de abban szinte biztos vagyok, hogy máshol van este, mint ahol állítja - és őszintén, ez mégis mi mást jelenthetne... Ha beigazolódik a gyanúm, rohadt csalódott leszek, bár már magam alatt vagyok most is. Mit tegyek, hogyan járhatnék a végére? Gondolom nem megoldás rákérdezni, hogy hé te, ugye nem-e csalsz meg. A telefonját elcsórtam, de fészre nem tudtam fellépni vele... 28/F


2017. máj. 24. 14:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak ismételni tudok egy előttem hozzászólót: menj utána, mikor "edzeni" megy...
2017. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%

Miert nem viszel neki ebedet/desszertet/apro ajandekot a munkahelyere nagy olelessel es forro csokkal?? Demonstrald,h te vagy neki...

Ez a pozitiv megkozelites!


Kondiba is jarhatnal vele,hisz kell az izom neked is! Ez lenne termeszetes.

N

2017. máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

"Tudni kell, hogy barátnőm edzőterembe jár (szintén az én költségemen), ahol is nekem van egy ott dolgozó ismerősöm, erről ő azonban nem tud."


Ez azért fura. Ha valaki megemlít nekem egy helyet, ahol dolgozik ismerősöm, az első, hogy ezt közlöm vele. "Jé, a Manci is ott dolgozik."


És nem mondtad, hogy van egy ismerősöd, akitől kérhet segítséget... ?

2017. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan ismerősöm, hogy minden nap beszélünk. Most vettem fel vele a kapcsolatot egy év után. Nem vagyunk barátok, csak tettünk régebben egymásért ezt-azt. De nyilván ez most a lényegi kérdés.
2017. máj. 24. 16:59
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit ijesztő vagy a nyomozgatással. Ha látod, hogy hazudik (ezt még mi is látjuk, pedig csak olvassuk a sztorit), akkor szakíts vele, mivel leszel beljebb, ha szembesíted?
2017. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!