Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha az egyik legjobb barátnőddel csal meg a párotok?

Figyelt kérdés

Na szóval, a barátommal 2 hónap és 8 napja voltunk együtt, de egyik legjobb barátnőmmel megcsalt.. Mindketten azt hazudták, hogy nem a lány volt az akivel megcsalt, de végülis kiderült,hogy de.. A lány mindig azt mondta, hogy az ilyet utálja meg ő sose tenne ilyet, volt barátom meg azt mondogatta, hogy ha tetszene neki más akkor nem csalna meg, hanem egyből szakítana meg nincs okom féltékenynek lenni és úgyse csalnak meg,de hát mégis megtörtént.. És mégcsak részeg sem volt egyik sem..

de mindkettőben csalódtam.. Úgy érzem megaláztak, de a srácot még mindig szeretem, hiába szakítottam vele.. Szerintetek?!


2016. dec. 17. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lapát. Vagy így mi egyéb opciót látsz mégis?
2016. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha vannak elveid, akkor mindkettőjüket elkerülöd nagy ívben. Az pedig hogy szereted a srácot...majd túllépsz rajta, megbocsájtanod és visszafogadnod sem kell mert akkor lehet újra megtörténhet ez a megcsalás dolog.
2016. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet, hogy kamu?

Ennyire gerinctelen emberek tuti nincsenek...

Ha meg igaz, akkor kérj tanácsot egy molylepkétől, az is valszeg okosabb nálad, hogy ezen gondolkozol. Rögtön szakítasz, kapcsolatot mrgszakítod, és kész. Mi a kérdés?

2016. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem keresném egyikojüket sem!Am sztem csak addig baràtkozott a csaj veled mig a pasidat el nem tudta csàbitani az ilyen nem bnő !A pasi meg szemét mivel a bnődet húzta meg annyi esze sem volt hogy akkor egyik nő ismierősét huzza meg ne a legjobbaràtnődet egyàltalàn nem volt tekintettel ràd sehogysem !
2016. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igazatok van.
2016. dec. 18. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz volt a kérdés??
2016. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen igaz volt a kérdés.
2016. dec. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!