Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy viselkedik a feleségével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a feleségével az a férj akinek szeretője van?

Figyelt kérdés
Eddig szex függő volt a párom de egy ideje nem nyaggat a szexel. Ha hazajön a munkából akkor eszik, fürdik és gyorsan elalszik, mint aki fél attól hogy szexeljen velem. Van hogy átmegy a másik szobába éjszaka, reggel nem mellettem kel. Azt mondja a másik ágy kényelmesebb. Aztán vannak napjai hogy szeretget, ölel. Utána másnap alig lehet hozzá szólni. Van olyan konkrétum ilyenkor ami arra utal hogy megcsal?
2016. szept. 27. 22:36
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ritkán kívánom meg, mert sokszor utálatos velem, kötekedik. Így ki kivánná meg a párnát?! De sajnos annyi pasival voltam előtte, hogy örültem végre elvett valaki. Szoktam kezdeményezni de olyankor érzi hogy akarok szexelni és leráz. Mikor nincs kedvem akkor meg neki van. Szerinte nem élem bele magam a szexbe. Ő olyan tipikus filmbeli szenvedélyes szerető típus. Nagyon tüzes. Látom rajta, hogy mint nő én már nem mozgatom meg a fantáziáját. Nem vagyok már szerelmes belé, de nekem ez így úgymond kényelmes élet. Sajnos a hírem miatt nem tudom kellenek e más pasinak. Esetleg ha elköltöznék a megyéből.
2016. szept. 28. 12:57
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem, ha nem vagy bele szerelmes, meg nem kívánod, akkor miért nem beszélitek meg, hogy együtt maradtok mint társak, de "megengeded" neki, hogy kalandozzon?

Ilyen formában gerinctelen, amit csinál, de a szerelem úgysincs, csak együtt éltek, mert örülsz hogy "végre elvett valaki", akkor nem értem, miért nem mentek át nyitott kapcsolatba. (Aminek amúgy abszolút nem vagyok híve, de ilyen esetben szerintem jobb, mint feszülten egymás mellett lenni)

Vagy váljatok el.

Katasztrófának hangzik a kapcsolatotok, még a megcsalás gyanúja nélkül is....

2016. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hm. Végülis igazad van utolsó válaszoló. Ez lesz a legjobb ha megengedem neki hogy kalandozzon. Nem mintha engedély kellene neki.
2016. szept. 28. 14:15
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Te tényleg azt hiszed, hogy "engeded a kalandozását"?? Haha. Semmit nem tudnál tenni ellene, inkább beletörődsz, és elviseled, mert nincs semmi önbecsülésed. Nevetség tárgya vagy, mások mondják el, hogy a barátnőddel csal. Ennél már csak akkor lennél szánalmasabb, ha a gyerekeitek keresztanyjával csalna. Egy vicc a házasságotok, meg a közös életetek.

2016. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Később rosszabb lesz mert eltűröd most neki hogy megcsal stb de te attol függetlenül boldogtalan maradsz mellette hiàba a kényelem !
2016. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Meg ez a szöveg, hogy végre elvett valaki. Házasságon kívül nincs élet? Inkább lennék egyedül, mint egy ilyen trágya házasságban. Bár kinek mi a mérce, kinek mire van igénye. PL az emberek egy része rendkívül hálás az igazán rossz minőségű, fertelmes lőrékért, ha ingyen kapja. Sőt, nem látja a különbséget az italok közt. Mindegy az, csak legyen. Vagy vannak, akik képtelenek felismerni a különbséget a valódi csokoládé és a kakaós tejbevonómassza között. Most majd legalább kiderül, hogy a férjed is olyan típus-e mint te, mert ha igen, akkor zsák a foltját, de ha nem, és ő a minőségre törekszik, akkor lepattam a langyos pisi kapcsolatotokból.
2016. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy hogy alakult a házasságod így 4 év után :)
2020. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne. :)
2021. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!