Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel és mostanában elég rossz a kapcsolatunk,úgy viselkedik velem néha hogy hihetetlen. Azért nem szakítok vele mert mindig bízok abban hogy megoldódik ez. Egyáltalán nem féltékeny. Járok külön angolra és egy 30 éves elég fullos nő tartja és szóba került a szex, mondta hogy ha valaki iránt érzi hogy lefeküdne vele akkor simán benne lenne és rákérdeztem hogy nekem mit mondana és azt mondta hogy igen,elég érett és jól kezeli ezeket a dolgokat szóval nem hiszem hogy arra játszana hogy majd megkeresse a barátnőmet vagy bármi balhét csinálna majd. Nem kérek olyan válaszokat hogy remélem a barátnőd is ezt csinálja meg féreg vagy stb épp elégszer okozott nekem fájdalmat,legutóbb pl veszekedtünk megkértem hogy beszéljük meg normálisan üljünk le de kifutott a lakásból és a barátnőit hívogatta hogy elmebeteg vagyok szóval rájön ilyen bekattanás és így viselkesik mindenki előtt leéget,kapcsolatunk elején 1-2 hónapban meg azt írta barátnőjének egy buli előtt hogy nem mondja azt hogy van pasija mert lehet hogy este megcsalna. Szóval elég fájdalmat okozott már bár szerintem nem csalt meg. Később meg lehet bánni fogom hogy ilyen lehetőségeket kihagyok. Szerintetek mit csináljak?

23/F


2016. szept. 25. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
En a helyedben szakítanák a barátnőddel és szexelnek az angol tanarnővel.A barátnőd nem fog megváltozni,kutyából nem lesz szalonna sajnos.
2016. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jo lopikulaert nem lehet akkor szakitani?! Ezt aruld mar el nekem. Miert az az opcio rogton, hogy gerinctelen takony legyel, azzal legitimalva ezt, hogy "de o is az volt velem!". Oviban erzed magad? Ha szar a kapcsolat, akkor szakits, es pont.
2016. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én azért számításba venném azt, hogy a barátnőd gyakorlatilag "nyer" azzal, ha te félremész. Mintegy kipárnázod neki a trónt.

Egyféleképpen tudod éretten kezelni a dolgokat: ha leülsz vele megbeszélni a dolgokat. De leszögezni, ha megint elrohan mint egy ovodás, azt úgy veszed hogy ő nem akar veled tovább együtt lenni.

Eljött a rettegett idő, amikor választanod kell, hogy komolyan veszed a SAJÁT kapcsolatod vagy te is csak tinglitanglizol mint a barátnőd. Mert egy kapcsolat sem működik így, még a szexkapcsolatok sem. (szóval neked 1000x rosszabb a helyzeted)

Ha úgy döntesz, hogy nem csak azért tartod meg a lányt, mert jól mutat a közös szelfi vele facebookon akkor megmondod, hogy most beszéltek és kizárod minden hülyeségét, tehát ha el akar futni fusson el, de akkor azon az ajtón ő többé nem jön vissza hozzád. Tudatosítani kell, hogy komoly a helyzet, komolyan meg kell beszélnetek a dolgokat, így nincs olyan, hogy vágom a pofákat, hisztizek és elrohanok. Ha mégis... kuka.


Egyedül is jobb, mint egy rossz kapcsolatban vergődni. És egyedül nem élhetsz egy párkapcsolatban. Ha ez leesett végre akkor lépj.


A tanárnő megdugása meg... nem is a nemivágyadról szól, nem is arról, hogy keresnél ott valamit, egyszerűen csak szurkálódsz a barátnőddel. Ez meg tiszta ovi. Így be is bizonyítod a barátnődnek, hogy pont olyan fiú vagy, akit hülyére lehet venni, mert pont úgy viselkedsz mint nagyra nőtt kisgyereke. Bántanak? Akkor bántasz te is!


Sajnálom ezt az egész helyzetet, mert olyanok vagytok mint két éretlen tini. Egyikőtök sem tudja mit kéne tennie, csak csetletek botlotok jobbra balra, hülyeséget, hülyeségre halmozva licitáljátok túl ki tud nagyobb baromságot csinálni...


Amúgy neked ő az első csajod, hogy nem tudsz az asztalra csapni amikor kell?

2016. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pedig a válasz tényleg egyszerű, szakíts a barátnőddel. semmi értelme megcsalnod, mert így is elég gáznak tűnik a kapcsolatotok, és ez csak romlani fog, főleg ha megcsalod. akkor meg miért vesztegetnél el még ki tudja hány évet rá.
2016. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Rendezze a szarjait magában, téged csak tönkretenne. Én nem vennék rá mérget, hogy nem csalt még meg. :)
2016. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne hagyd ki...amúgy is éretlenek vagytok még mind a ketten, egy komoly párkapcsolatra...
2016. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szakits
2016. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szakíts és repülj rá a tanárnénire. Igen, bánni fogod, hogy kihagyod. Én úgy voltam mint te. Erőltettem állandóan a kapcsolatokat, hogy majd megoldódik, majd megoldódik. Ha az alappillérek hiányoznak, azokat aztán próbálhatod építeni, ideig-óráig elviszed a kapcsolatot a hátadon, aztán a nyakadba borul az egész, amikor késő lesz. Nincs miért együtt maradnotok. Nincs gyerek, nincs lakáshitel, ne érd be ilyen kapcsolattal, ha rám hallgatsz. Lesz jobb is. Olyan, amiben fel sem merül, hogy megcsald
2016. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Ismeretlen!


Én nagyon őszinte leszek veled is! Hiszen ez segít csak. A barátnőd a leírásaid alapján nagy valószínűséggel már megcsalt. Az hogy te nem tudod meg csak az ő rafináltságának eredménye. De addig amíg nem fáj eléggé addig nem fogod ott hagyni akárki akármit is mondd itt neked. Ne csald meg! Az angol tanárnőnek meséld inkább el azt ami van veled!


Ahogy mondani szoktam


Jó szerencsét

2016. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!