Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A Virtuális sex megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Virtuális sex megcsalás?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta vagyok házas és hűséges. A házasságom nem éli fényes szakaszát. Valamiért mostanában egyre többen udvarolnak. Persze mindet lerázom.. Az egyikükkel viszont virtuális viszonyba keveredtem. Semmi kép, semmi hang, csak szavak.. Ez pár napja tart.

2016. szept. 17. 10:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10

Én csinálnám vele is..de nem minden habos-torta. Szerintem örüljön, hogy 15 éve hűséges vagyok. Az utóbbi pár évben havi 2 együttléttel. Miről beszélünk?

2016. szept. 17. 11:54
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
#11 Szerintem pont az a baj, hogy NEM beszéltek. Ezt már a problémák kezdetén a feleségeddel kellett volna átbeszélni, nem az egyszerűbb utat választani.
2016. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
#6 Erről inkább a barátnődet kérdezd. Mert ha ő megcsalásnak tartja, akkor igen is megcsaltad. Nem a te véleményeden múlik, hogy ez megcsalás-e. Ennyi erővel az igazi szexre is mondhatnád, hogy "ááá az még nem megcsalás" és kurfircolhatnál a barátnőd mellett bárkivel. :P
2016. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hittetek fiúnak.
2016. szept. 17. 23:27
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Na most aztán kapod a privátokat, akik nem csak virtuálisan akarnak majd szexelni veled... (lehet, hogy pont ezt akartad...)
2016. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 Amennyiben ez lett volna a célom, akkor valószínűleg a ,,Szeretnél egy elhanyagolt feleséggel sexchatelni?,, kérdést tettem volna fel. Nem ez volt a kérdésem. Bármilyen meglepő nem kaptam csomó privátot. Úgy látszik a többségnek sikerült helyén kezelni a kérdésemet.
2016. szept. 18. 08:09
 17/17 anonim válasza:
66%

lol "mostanában egyre többen udvarolnak" hát ebből egyértelmű, hogy nem fiú... :)

A kérdésre rátérve meg.. ez az egéssz már régen rossz! Ebből válás lessz, ha nem rendezitek ezt mihamarabb!

Szerintem megcsalás.. nekem szarul esne ha párom ezt művelné ill. én sem tudnám ezt tenni vele..

Ha pedig nyugodt szívvel a férjednek ezt elmondhatod, hogy ez történt és a férjed kacag egyet rajta majd azt mondja semmi gond.. onnantól nem megcsalás..

Ez a én véleményem.

(Lehet nyitott házasságban is élni... csak nem mindenki tudja meg akarja ezt elfogadni)

2016. szept. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!