Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon létezik olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik olyan nő, aki évtizedeken keresztül hűséges marad az öregedő férjéhez, és nem vágyik friss húsra?

Figyelt kérdés
Felnőttt nők véleménye érdekel,akik 10+éve vannak együtt a férjükkel.
2016. jún. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szüleim 38 éve együtt vannak, és az elmúlt 28 évben biztos nem csalták meg egymást.
2016. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szuleim 41eve vannak egyutt,csak apam csalta meg.
2016. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg van a 10+, és igen, létezik, és nem csak én.
2016. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hülye vagyok, de én ilyen vagyok. 17 éve vagyunk együtt és nem csaltam meg. Még egy kávét sem ittam idegen férfival, pedig lett volna pár alkalmam. Mindig arra gondolok, hogy én mit éreznék fordìtott esetben.

Friss húsra nem vágyok, de sokszor eszembe jut, hogy vajon ő igen-e. Én iszonyatosan rá tudok gerjedni a férjemre, alig várom, hogy este elaludjanak a gyerekek. Ráadásul kimondottan szexinek látom, hogy elkezdett őszülni a halántékánál. Olyan jó, hogy ez mellettem történt meg vele és mindegyik plusz évével jött valami új, ami miatt mèg izgató számomra. Remélem, hogy sokáig lesz hozzá szerencsém.

2016. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!