Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert van ugy rakattanva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ugy rakattanva a konnyuveru lanyokra a baratom akivel 7 eve egyutt vagyunk?

Figyelt kérdés

A baratommal 7 eve vagyunk egyutt, de 2 eve teljesen megvaltozott, ami miatt a kapcsolatunk is elegge megromlott.

Egyik osszeveszes utan a laptopunkban talaltam mindenfele szextarskereso oldalakat, ahol irt is par lanynak.

Kerdore vontam, amire neki az volt a valasza hogy csak szorakozik, o nem fizetne egy k*rv**rt sem. Csak megnezte kik vannak fent.

Ezt megbocsajtva ugy gondoltam talan tenyleg csak erdekelte hogy miyen csajok vannak fent ( bar meg ez is rosszul esik ) csakhogy azota olyan tarsasagban kezdett el logni ahol nem egy koztudottan konnyuveru csaj is van, es eleg gyakran beszel is veluk facebookon, amit persze kitorol. Mindig megigeri hogy tobbet nem irkal meg nem keresgel szextarskereson.. De sajnos mindig lebukik. Mondom neki hogy akkor vege , elkezd sirni konyorogni.. En hulye meg megbocsajtok mert szeretem. Elegem van ezekbol a dolgokbol,nagyon ant es rosszul esik hogy mas csajok felol erdeklodik,foleg hogy o maga szokott ilyen kijelenteseket is tenni (persze utanna mondja hogy csak viccbol.aha) Aki volt ilyen helyzetben, elnezte ezeket a dolgait, vagy otthagyta? Velemenyekre lennek kivancsi,normalis stilusban ha lehet. Koszonom


2016. febr. 3. 00:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne vard hogy megválltozon az ilyen eber mindig is ilyen volt ilyen is marad ,ha van egy csappnyi önbecsülèsed hagyd el ha továbbra is vele maradsz akor több fájdalmat fog okozni.
2016. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sok évig csináltam ezt, hogy tűrtem. Nem érdemes. Az a legnagyobb baj, hogy ha egyszer elnézed, már tudomásul veszi, hogy csinálhatja tovább, úgyis vele maradsz. Az exem azzal magyarázta ki, hogy ezek lényegtelenek, nem jelent semmit, meg statisztikát gyűjt (????!!!!). Aztán amikor tényleg pontot tettem a végére és lett valakim, bizony nagyon csodálkozott. Annyira, hogy 1,5 év után sem tudta megemészteni :-D
2016. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!