Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bűn-e szerintetek a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn-e szerintetek a másik embert az - elvileg - monogám házasságban megcsalni? Ha igen, miért? Ha nem - miért nem? (Vallási megfontolásokat kérlek, ne hozzatok fel. )

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 23:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az ittlévők többsége egyértelműen hűség-párti...csakhogy évszázados tapasztalat, hogy az emberek ezt a normát nem tudják betartani, a mai, modern életben aztán végképp nem... Szerintem talán jobb lenne elfogadni, hogy a másik fél köthet könnyed kapcsolatokat, amelyeknek nincs érzelmi súlya és nem zavarják a családi életet.
2015. okt. 23. 00:55
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod..keress olyan nőt/férfit aki nyitott kapcsolat párti, manapság nem nehéz..

Amúgy nekem könnyen megy a hűség és vannak mások is akinek szintén..nem hiszem h elfogadnám a párom hűtlenségét, ha 3 gyerekem lenne akkor sem.. számomra összeférhetetlen az h eljárjak szexelni ide-oda de a páromat igaz és mély szeretet "burokban" tartsam.. a figyelem megoszlik ilyenkor, új érzések támadnak, mert lehet éppen a a másik kedvesebb volt aznap, jó volt vele beszélgetni,vagy épp csinosabb mint a párunk lestrapálva fáradtan stb..nem jó ez sehogy sem, de attól függetlenül, hajrá!lehet h te más leszel..

Amúgy olvasgass olyan pszichológusok, pártanácsadók írásait akik nyitott kapcsolatban élő pácienseik vannak..szerintük a nyitott kapcsolat nem működik..

2015. okt. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szia,

Valóban nem működik általában, a pszichológusok is ezt irják... általában. Dr. Szilágyi Vilmos, a hazai szexológia "nagy öreg"-je, azonban a nyitott házasság híve...Azt hiszem, minden egyes párnak magának kell megoldást keresnie, de mindenesetre, ha az ember egy elvileg zárt házasságban él, akkor erkölcstelenség a partnerét átvágnia.

2015. okt. 23. 20:41
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd biztos van aki szerint nem..lehet ő a saját vágyai és életstílusához komponálta a tudományos nézeteit..nem ismerem, de el tudom képzelni h így tett. Persze ő még számomra így is hitelesebb, minta azok az orvosok akik a betegieknek nagy elánnal magyarázzák milyen káros a cigaretta és legyenek szívesek szokjanak le, közben két óránként természetesen ők is rágyújtanak..hallottam már ilyen orvosról..persze ilyen az elhízás téma is..na mindegy ez csak eszembe jutott..

Én amúgy komolyan mondtam h olyan partnert keress aki nyitott házasság/párkapcsolat párti, ha már te az vagy.

Persze ez sem annyira könnyű mint amilyennek tűnik, mert ez az élet stílus addig könnyű móka amíg nincsenek gyerekek..de a legtöbb ember nem menne bele h a partnere a gyermekei apja/anyja veszélyeztesse a család egységét azzal ha találkozgat másokkal, és esetleg lelép a másikkal..gondolj bele azoknak a háziasszonyoknak a helyzetébe akiknek fiatal a gyermeke van, általában még magunkra sincs idejük nemhogy pasizni járjanak..sokszor idő kell míg regenerálódik a test, fáradtak..közben persze a férjük csajozni jár..gondolom szerinted ez így fair..ráadásul a férje honnan tudja biztosra h tőle van a gyerek, és ha csak becsúszott és nem tőle van? könnyebb ezt elméletben szépnek találni, mint gyakorlatban kivitelezni..

Nem tudom férfi vagy-e, de ha igen, akkor képzeld el ha a feleséged 3 hónapja szült és nagyon menne már Gézához, az egyik szeretőjéhez akivel jó a szex..te mint férj meg támogatod benne, elmegy kozmetikushoz, fodrászhoz szépen kicicomázza magát és elmegy estére másnap jön vissza, közben te várod a babával, másnap elmeséli milyen jó volt és minden happy..na sokaknak ez nem menne..hozzáteszem egy anya csak úgy tud eljárogatni pasizni ha valaki vigyáz a babára..ez azért nehéz..

Azt hiszem te is azon emberek táborát fogo

2015. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
..fogod erősíteni akik elméletben engedik a párjuknak h félre menjen, mert ők képtelenek a hűségre, vagyis csakis maguk vágyai miatt ennyire szabad gondolkodásúak..és persze gyakorlatban meg nem örülnek h a másik él ezen jogával..szóval önzőség ennek az éleststílusnak a neve..
2015. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom h a neved alapján valószínű h férfi vagy..persze ezt a virtuális térben sosem tudni..
2015. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!